Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Rozmowa przez telefon

  1. #1

    Domyślnie Rozmowa przez telefon

    Chwilę temu miałem dziwną sytuację , rozmawiałem przez telefon i nagle do rozmowy włączyła się osoba trzecia tak jakby ktoś był po środku naszego połączenia. Zaznaczam , że ani ja ani rozmówca nie prowadził rozmowy konferencyjnej. Usłyszałem dziwny szum+trzaski i nagle mój rozmówca się zmienił heh ... Zdarzyło się wam takie coś? Czym to mogło być spowodowane? Rozmawiam dziennie przez komórkę przynajmniej 2-3 godziny i pierwszy raz się z takim czymś spotkałem.

  2. #2

    Domyślnie

    Tylko polaczenia telefonem stacjonarnym i zdazylo mi sie to kilka razy.
    A czy ta osoba slyszala Ciebie i Twojego rozmowce?

  3. #3

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia czy ta trzecia osoba to słyszała , tak jakby mówiła do kogoś innego a w tle było słychać ,że coś się dzieje (ogólne zamieszanie ) po kilku sekundach powróciło do normalności i druga strona się spytała co to za Pani się włącza do rozmowy heh czyli nie tylko ja to słyszałem mój rozmówca też.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Jeżeli jedną ze stron jest telefon stacjonarny, to nie masz się co dziwić. Po prostu ktoś ma dwa telefony w domu pod jedną linią i drugim aparatem "podsłuchuje".

    Dzisiaj jak prowadzi się podsłuchy profesjonalne, to raczej nikt się z słuchawką nie wpina, tylko rejestrują całość i byś nikogo nie usłyszał, co najwyżej jak źle wykonają to jakieś trzaski.

    Możliwe też, że ktoś puścił rozmowę na głośnik i wtedy też zarówno ciebie by słyszeli, jak telefon łapie więcej z tzw tła (po prostu ktoś był w pobliżu i coś mówił)
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    ... albo stacjonarny bezprzewodowy - analog albo DECT
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    połączenie było z komórki na komórkę.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    w takim razie nie mam pojecia
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj