Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Zmiana IP na jakies ze szczecina

  1. #1

    Domyślnie Zmiana IP na jakies ze szczecina

    Witam, mam takie pytanie czy aby zmienic ip na takie zeby wykrywalo ze jestem ze szczecina trzeba uzyc proxy? Teraz mam takie ip ze wyskakuje miasto krakow, a bardzo potrzrbuje zeby sie wyswietlalo szczecin. Jak znalezc jakies proxy ktore bedzie wyswietlalo lokalizacje ze szczecina?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    szukac w google albo na stronach ktore maja listy serwerow proxy (znajdziesz je w google) ale nie widzialem aby ktorakolwiek z tych list podawala do poziomu miasta, zawsze konczylo sie na kraju
    Ostatnio edytowane przez markossx : 11-24-2011 - 07:57 Powód: literówka
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    @TQM, zauważ że na niektórych stronach dokładnie wyświetla się twoja miejscowość oferując ci pomoc lekarską lub zupełnie coś innego

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    /dev/random
    Postów
    556

    Domyślnie

    Cytat Napisał Invisible Zobacz post
    @TQM, zauważ że na niektórych stronach dokładnie wyświetla się twoja miejscowość oferując ci pomoc lekarską lub zupełnie coś innego
    Odgrzewasz kotleta - i nie wiele to wnosi. Geo IP itp. jest czasem niedokladne Sam mam siec w ktorej jest kilka klas C przydzielanych z DHCP na kilka miast, a zgloszone w tego typu bazach sa na jedno miasto Po prostu serwerownia jest w jednym miejscu i dalej leci po jednomodowym nawet 30km dalej
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    O GeoIP pisalem na blogu w kontekscie SPAMu juz w 2009 roku - to na prawde nic nowego. Tak, dziala generalnie ale dokladnosc jest bardzo rozna...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    1. nierozsadne jest pozwalanie na jekiekolwiek polaczenia zarzadzalne z sieci userow. Od tego powinien byc calkowicie inny interfejs, vpn czy w ostatecznosci vlan.
    2. na takich cwaniakow siejacych pakietami (tylko TCP) skutecznie dziala TARPIT
    We are the pioneers in providing Testking itil pdf dumps and Testking cissp practice questions with exam pass guarantee. Download our latest testkingccie sckans questions to pass real exam of mcitp training in www.muih.edu

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał hibaaryan Zobacz post
    1. nierozsadne jest pozwalanie na jekiekolwiek polaczenia zarzadzalne z sieci userow. Od tego powinien byc calkowicie inny interfejs, vpn czy w ostatecznosci vlan.
    2. na takich cwaniakow siejacych pakietami (tylko TCP) skutecznie dziala TARPIT
    Nie sądziłem że można odkopać zgwałconego trupa i zgwałcić go ponownie

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj