Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: fora.pl: zhakowane forum

  1. #1

    Domyślnie fora.pl: zhakowane forum

    Witam was. W akcie desperacji zwracam się z prośbą o pomoc. Czy istnieje możliwość dostania się na forum typu fora.pl? chodzi mi o pewną stronkę. Nie musicie mi tego sposobu podawać! Wiem że nie będę miał gotowego sposobu. Jednak może mi pomożecie. W skrócie: Jeden z adminów forum, zabrał innym adminy. Mam go dość, dlatego chciałbym żeby forum wróciło do normalności. moje gg: 5034572. Proszę, pomocy.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    18

    Domyślnie

    Zależy na jakim CMS postawione jest forum, <= Joomla 1.5.15 jest podatna w jednym miejscu na XSS przykładowo. Wtedy szukasz tej luki, wykorzystujesz, działasz, recoverujesz passy i... profit!

  3. #3

    Domyślnie

    Chodzi o to że ja jestem noobem w tych sprawach. Koleś "haker" Miał dostęp do PA, więc to w zasadzie hack nie był... Podszywa się on pod mariusza pudzianowskiego. Adres forum to Najlepsza siłownia Mariusza! - www.pokogame.fora.pl Jeśli ktoś mógłby okazać dobre serce i dać administratora mi (nick Kuna) byłbym bardzo wdzięczny. Choć wątpię że ktoś to zrobi...
    P.S. Nie jestem jakimś durnym dzieciakiem, i nie chce ZHAKOWAĆ forum. Chcę je odzyskać spod władzy tego idioty. Wszystkie pytania na gg.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj