Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: backtrack 4 nie widzi kart bezprzewodowych

  1. #1

    Domyślnie backtrack 4 nie widzi kart bezprzewodowych

    Witam. Mam problem otóż bt 4 live cd nie widzi moich karty bezprzewodowych ani wbudowanej w laptopa Intel Wifi link 5100 ani edimax ew-7318USg. Mógłby ktos pomoc rozwiązac ten problem? z góry dzieki

  2. #2

    Domyślnie

    Z tym to też miałem problem. BT4 nic nie widzi, oprócz tego co jest w nim zaimplementowane. Czeka ciebie zakup karty usb wspieranej przez BT4. Zakup na allgro filtruj na kartach wifi poprzez "BT4" (zaznacz opcję filtruj również w opisach). Wylecą karty działajace pod BT4. Najtańsza za 45 zł z wysyłką.
    U mnie działa sterownik wifi rt2500 + rt8187.

  3. #3

    Domyślnie

    totalna bzdura bt4 widzi doskonale te karty a i wręcz pięnie wraz z nimi współpracuje jak chcesz sprawdzic czy karta jest obecna wystarczy wpisać w schelu ls usb napewno zobaczysz ze karta jest dostęna
    sytuacja tyczy sie jedynie edimaxa co do intela to niewiem
    edimax bedzie oznaczony jako rt73

  4. #4
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    wystarczy wpisać w schelu ls
    Może lspci lub lsusb bo samo ls raczej karty nie pokaże
    ***********
    * markossx *
    ***********

  5. #5

    Domyślnie

    faktycznie chodziło mi o lsusb przepraszam za błąd gdzieś ta spacja wskoczyła nie potrzebnie

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    360

    Domyślnie

    z bt4 naprawde jest cos nie tak, nie widzi mojego starego atherosa na pcimci, ktory na bt2 i bt3 dzialal normalnie, a u znajomej nie widzi nawet zwyklej sieciowki!
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

  7. #7

    Domyślnie

    Jeżeli polecenie lsusb ani lspci nie pokazują urządzeń to pewnie coś jest nie tak jeżeli jednak widać że są w systemie to spróbuj zainstalować sterowniki Ndiswrapper .To może rozwiązać problem . A czy na zwykłym ubuntu widzi te karty

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    360

    Domyślnie

    nie mam teraz tej karty wiec nie sprawdze-ale nigdy ndiswrappera nie uzwalem pod bt, co wiecej wszytsko bylo ok w wersji prefinal
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

  9. #9

    Domyślnie

    miałem ten problem jak instalowałem na twardym teraz latam pod wmvare i nie dzieje się nic złego wtedy ndiswrapper pomógł

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj