Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Hackowanie forum/keyloggery/zniszczenie bazy danych

  1. #1

    Domyślnie Hackowanie forum/keyloggery/zniszczenie bazy danych

    Witam, jest to mój pierwszy post więc się przedstawię. Mam na imię Łukasz i mam 17 lat piszę do was z prośba o podanie mi nazw lub jakiś wskazówek odnośnie hackowania forum zrobienia jakiś keyloggerów czy niszczenia bazy danych forum.

    Otóż sytuacja jest taka, że mamy wojnę pomiędzy forami i oni grożą nam atakiem ddos czy zniszczeniem forum (które raz już nam zrobili) My w obronie za floodowaliśmy im forum i teraz nie mają, żadnego ale na dniach lub bodajże dzisiaj będą mieli już nowe i chciałbym im to jakoś zniszczyć bądź usunąć dane czy też zestresować jądro. Wszystkie te pojęcia znam z google i żeby nie było, że chce mieć wszystko na tacy, ja tylko proszę o jakieś wskazówki gdzie szukać pod jakim tytułem jakiś tutoriali/guide na ten temat. Szukałem też coś odnośnie keyloggerów znalazłem kilka tutoriali ale nie są dla mnie przejrzyste nie mogę sobie poradzić chodzi o keylogger do gry ale gra jest via www czy taki keylogger w delphi zadziała Powtórzę jeszcze raz bardzo bym prosił chociaż o podanie jakiś stron ew. tutoriali jak zniszczyć/zhackowac/usunąć bazę danych na kogoś forum jak z ddosowac czy też zestresować jadro i jak zrobić porządny keylogger

    Starałem się nie popełniać ortów jeśli jakieś są to przepraszam, gdy temat nie jest tam gdzie powinien również przepraszam i proszę o przeniesienie.
    Z góry dziękuje
    Pozdrawiam

    P.S zostawiam swój kontakt gg: xxxxxxxx [wykasowane]
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 04-16-2010 - 12:43

  2. Domyślnie

    Cytat Napisał qwert121 Zobacz post
    mamy wojnę pomiędzy forami
    troll

    zamykam


    Kod 03 = 01: zamknięte (koniec dyskusji) + 02: takie przeniesione do /dev/null
    Dodatkowa lektura: [FORUM] Trolowate tematy

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj