Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 18

Temat: Klasyfikator Tresci

  1. #1
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie Klasyfikator Tresci

    hey mam takie nieco lamowate pytanie bo stary sie dowiedział czym sie zajmuje i w ie włonczył mi jakąs blokade wie kto jak to wy...żucic ?

  2. #2

    Domyślnie

    Konkretnie – czego nie możesz robić ?

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    włonczac explorera a to blokuje dostemp do neta kilku aplikacją kture go wykozystują
    edit: wchodzic na strony niezaleznie od tego co sie na nich znajduje (np niemoge doładowac / kozystac z VoIp bo to tego potrzeba wejscia na www a te alplikacje kozystają własnie z ie
    Ostatnio edytowane przez Sardihan : 01-29-2007 - 16:17

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    Nio wiec tak ogolnie to się nazywa klasyfikator treści ;p
    nie wiem jak to stoi pod wzgledem zabezpieczen gdzie to trzyma dane etc - po googluj ta nazwe (klasyfikator treści)

    Ogólnie gdzieś się nadziałem na mądrą myśl żeby postawić sobie stronkę w php która by szyfrowała stronkę do np rot13 i przesyała treśc stronki wraz z js'em który by to rozszyfrowywał - w ten sposób by mozna było adminów w szkole w h*ja zrobić ( i twojego tate też bez obrazy )
    jak ktoś chętny do projektu - to mozemy sobie nabazgać ;p
    jak coś wracam o 20
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    ja znam podstawy php i sql (mówie podstawy bo bawiłem sie w to daaawno temu) ale zaras sie reedukuje (fajne słowo :P)
    a tak dokładnie to mój tat odpalił opere a tam zostają wyswietlają sie ostatnio oddtwarzane strony

  6. #6
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    nierozumie stefan chyba chodzi ci o internet explorela bo widzisz w windzie wiele rzeczy mozna nazwac explorelem
    ale mniejsza oto
    co ty masz konto z ograniczeniami
    a stary ma admina?
    jesłi nie to obczaj zakładke zabespieczenia pliku ie bo wystarczy zaznaczyc obcje odmów wykonanie i zapis dla danego usera i nieodpalisz przegladarki
    pozatym w opcjach internetowych są takie duperele jak klasyfikacja treśći
    i zabespiecznia tam tez mozesz obczaic
    a pozatym nic mi do głowy nieoprzychodzi na chwile obecną
    a jeszce jedna opcja jeśli tata ma konto admina ty masz ograniczone
    mógł zaznaczyć opcje szyfruj zawartośc zeby zabespieczyć dane wtedy tworzy sie taki unikatowy numerek tak zawany odcisk palaca
    tworzony algorytmem dec3 oile dobrze pamietam
    no i efek t jest taki ze jezeli ktos chce odpalic plik a niejest włascicielem to wyskoczy mu odmowa dostępu
    a jeśłi masz ograniczone konto i dostep do zaplonowanych zadn to stwórz sobie plik wsadowy który doda twoje konto do grupy administratorów dodaj go do zadan zaplanowanych zeby sie odpalił przy na stępny starcie
    zmin sobie ustawienia i olej starego pewnie sie nawet nieskapnie no i czysc swoją hiostorie przejzany ch stron ustaw tak zeby sie niezapisywały wogóle
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 01-29-2007 - 17:13

  7. #7
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    mam full konto z tym klasyfiktorem no i np chce pogadac przez gg z albo cos takiego no i wybieram doladuj kąto i program łonczy sie z serwem przez Internet explorera ktury pyta sie o chasło (to tylko taki przykład)
    edit: a ja kozystam z operki tylk ze jak np wejde na hack.pl i zmakne przeglondarke to jak włoncze spowrotem to wyswietli sie oodrazu hack.pl
    i pytam sie jak wyłonczyc klasyfikatora (rozumicie ?)
    Ostatnio edytowane przez Sardihan : 01-29-2007 - 17:35

  8. #8
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    niewiem szczerze gdzie szukac tego hasła gdziue sie ono zapisuje
    wiesz wiec ci niepowiem prubowałem je znaleśc automatycznie w protected strage i lsa ale go tam niema

  9. #9
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    ok wiec tak:
    ten klasyfikator który jest w IE z tego co wiem to może zabronić ci tylko dostęp do określonej strony, stron zawierających jakieś treści - uznane jako nie przeznaczone dla ciebie - itp.
    nie wyłączysz tego nawet mając admina - jeśli nie będziesz znał hasła...

    ale nie ma prawa bloowac ci gg - i innych przeglądarek ( chyba ze mam złe informacje - nigdy się w to nie wczytywałem - to mnie poprawcie) wiec prawdopodobnie masz jakiś inny program do kontroli rodzicielskiej....

    więc alt ctrl del x2 i patrzymy jaki to nowy nieznany proces siedzi w systemie - sprubuj go kill (moze sie nie dać )
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  10. #10
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    wejde na kąto SYSTEM i zaczne kilowac

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj