Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: u kogo wykupić miejsce na reklamę?

  1. #1
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Thumbs up u kogo wykupić miejsce na reklamę?

    Poszukuję stron o dość dużej odwiedzalności, profil uzytkowników :
    wiek >20 lat, informatycy, ludzie związani zawodowo z informatyką, chętni do rozwijania umiejętności zawodowych.
    Chcę zamieścić banner swojej firmy ( banner będzie dotyczył szkoleń informatycznych ) , ale zależy mi na tym by trafił do odpowiedniej grupy docelowej.
    Możecie polecić mi jakieś strony?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    Łódź
    Postów
    249

    Domyślnie

    opublikuj nip i regon na stronie, bo bez tego to przypomina firme krzak
    Pozdrawiam

  3. #3
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    ok. dziękuję, może masz rację. Nie publikowałem ze względu na to, że większość firm z którymi się spotkałem , nie publikowała - a według mojej teorii spisku to na pewno można coś z tymi danymi zrobić. Ale ok, opublikuję. A jak myślisz, czemu, kiedy nasza strona była czysta i przejrzysta, html z wstawkami html, to ludzie z reguly nie chcieli od nas nic kupić, a teraz jak zrobiliśmy takie jeżdząco migająco wybajerowane nie-wiadomo-co i tak naprawdę jest to znacznie mniej przejrzyste, to jakoś jest duzo większe zainteresowanie ? Bo jakoś mój mały móżdżek tego nie pojmuje... sprzedaje się lepiej jak jest większy bajzel i trudno coś znaleźć ale za to jest zrobione na pokaz ( od razu jakoś kojarzy mi się DODA ... a feeee )
    PS. @HEKKO. Zauważyłem na Waszej stronie, że uruchomiliście serwer CS. Zawsze mnie zastanawiało, jakie z tego mogą być korzyści? Wiadomo - niektórzy odpalają by sobie pograć z kumplami etc. Ale czasem takie serwery stawiają firmy maści wszelakiej (!) , pytanie tylko po co? Co z tego mają?
    Ostatnio edytowane przez javaman : 09-26-2008 - 02:35 Powód: zapomniałem o PeeSie

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Co maja z serwera CS? Sporo problemow - nie raz widzialem wlamy przez serwer CS'a wlasnie...

    Co do reklamy - chcesz dotrzec do szerokiego grona - google. Ludzie szukajac szkolen beda dostawa min. link do Twojej strony. Ewentualnie jakis program partnerski - jest sporo firm ktore takie cos robia.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Najlepsze miejsce na strone?
    By Marcus123 in forum Domeny/Serwery
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 02-06-2008, 13:15

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj