Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: BackTrack 3 Final Live CD. System się nie uruchamia ???

  1. #1

    Domyślnie BackTrack 3 Final Live CD. System się nie uruchamia ???

    Witam

    Ściągnołem z internetu system ,,BackTrack 3 Final Live CD'' i wypaliłem na płycie CD.
    Kiedy system się bootuje to pokazuje mi takie coś

    Welcome to BackTrack 3 Final


    I wpisuje tam gdzie jest login root , i naciskam enter i wyskakuje Password toor
    i w Password wpisuje toor, po wpisaniu hasła naciskam enter i wyskakuje mi takie coś

    bt login root
    Password toor
    No directory, logging in with HOME
    BT

    Co waszym zdaniem trzeba wpisać by uruchomić system BackTrack 3 Final Live CD ?
    Ostatnio edytowane przez papi337 : 09-04-2008 - 16:26

  2. #2

    Domyślnie

    [QUOTE=papi337;33253]Witam

    Mój problem znajduje się na tej stronie WWW http://www.elektroda.pl/rtvforum/vie...505628#5505628

    Prosze o pomoc ?

  3. Domyślnie

    Mam nadzieję, że spróbowałeś:
    xconf...to autoconfigure your graphics card for better performance
    btw. Co Ci powiedzieli na http://forums.remote-exploit.org/forumdisplay.php?f=35 ?
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 09-04-2008 - 20:30

  4. #4
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Kraków
    Postów
    21

    Domyślnie

    dokładnie zrób to co piszę poprzednik.
    przed uruchomieniem x-ów, spróbuj skonfigurować poprzez "xconf".

    a tak w ogóle to z jaką prędkością wypalałeś płytkę ? może warto byłoby spróbować raz jeszcze nagrywając w prędkości 4x do 8x.

  5. #5

    Domyślnie

    Witam

    1) Wypaliłem system BackTrack 3 Final 19-6-2008 na płycie CD-R z prędkościom 24-razy, po zabootowaniu wpisałem:

    Wpisałem:
    bt/# xconf

    I wyskoczyło mi takie coś:
    bt login: root
    Password: toor
    No directory, logging in with HOME=/
    bt/# xconf
    Trying to autoconfigure Xwindow system, please wait...
    creating /etc/X11/xorg.conf...
    all done. Run startx now.
    If you get black screen or Out-of-Sync, hit Ctrl+Alt+NumPlus few times
    bt/#

    I co dalej musze zrobić bo ja już sam nie wiem ?



    2) Ale posłuchajcie tego. Ściągnołem z internetu BackTrack 2 Final i wypaliłem płytkę cd-r z prędkościom 24-razy przed uruchomieniem się systemu trzeba podać login: root i hasło: toor i startx i system uruchamia się bez problemu.

    3) Ściągnołem także z internetu BackTrack 3 Beta, płytkę cd-r wypaliłem z prędkościom 24-razy i system sę uruchamia bez problemu bez podawania loginu i chasła się uruchamia

    4) Sćiągnołem poraz drugi z internetu BackTrack 3 Final i wypaliłem płytkę z prędkościom 24-razy i trzeba podać hasło i login i wpisuje startx i nic się nie dzieje to co się dzieje opisałem w punkcie pierwszym.
    Wypaliłem także płytkę cd-rw z prędkościom 10-razy i jest to samo.
    Wypaliłem także płytkę DVD-RW z prędkościom 4-razy i o dziwo system się uruchamia automatycznie bez podawania loginu i hasła i tego startx.

    BackTrack wypalałem programem ,,nero essentials CD DVD'' i tam nie ma możliwości by wypalić płytkę cd-r z prędkościom 4-razy.



    Teraz pytanie do waz:
    5) Co o tym myślicie, dlaczego BackTrack 2 Final wypalony płytką cd-r 24-razy uruchamia się po wpisaniu loginu:root, i hasła:tor i startx ?

    6) Dlaczego BackTrack 3 Beta wypalony płytką cd-r 24-razy uruchamia się automatycznie bez wpisywania loginu: root i hasła:toor i starx ?

    7) Dlaczego BackTrack 3 Final po wypalony na płytce cd-r z predkosciom 24-razy i na płytce cd-rw z prędkościom 10-razy po wpisaniu loginu: root i hasła: toor i startx się nie uruchamia ?
    BackTrack 3 Final uruchomił się automatycznie wypalony na płycie DVD-RW z prędkościom 4-razy, uruchomił się automatycznie bez podawania loginu: root i hasła: toor i startx.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Kraków
    Postów
    21

    Domyślnie

    I co dalej musze zrobić bo ja już sam nie wiem ?
    startx
    Ale to chyba zrobiłeś. Przynajmniej tak można wnioskować z tego, co piszesz dalej. Na upartego można by wkleić xorga wygenerowanego przez BT3 Beta (które Ci działa) i pokusić się o odpalenie x-ów. Jednak jeśli pojawia się komunikat "No directory, logging in with HOME" to już pokazuje, że coś jest nie tak z tym nagraniem.

    5) Co o tym myślicie, dlaczego BackTrack 2 Final wypalony płytką cd-r 24-razy uruchamia się po wpisaniu loginu:root, i hasła:tor i startx ?

    6) Dlaczego BackTrack 3 Beta wypalony płytką cd-r 24-razy uruchamia się automatycznie bez wpisywania loginu: root i hasła:toor i starx ?
    Zapewne dlatego, że nagrane są poprawnie i sumy kontrolne się zgadzają

    Dlaczego BackTrack 3 Final po wypalony na płytce cd-r z predkosciom 24-razy i na płytce cd-rw z prędkościom 10-razy po wpisaniu loginu: root i hasła: toor i startx się nie uruchamia ?
    BackTrack 3 Final uruchomił się automatycznie wypalony na płycie DVD-RW z prędkościom 4-razy, uruchomił się automatycznie bez podawania loginu: root i hasła: toor i startx.
    To tylko dowodzi, że problem nie tkwił po stronie x-ów, tylko po stronie prędkości nagrania lub płytki. BT2 nagrany x24 działa, a BT3 nagrany x10 nie. Tak się zdarza. LiveCD należy wypalać z jak najmniejszą prędkością. Skorzystaj z uprzejmości kogoś kto ma starszą nagrywarkę i wypal BT3 z prędkością x4 na CD. Choć jeżeli płytka DVD z BT3 Final bootuje bez problemu to właściwie masz kłopot rozwiązany.


Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Autor: 06-03-2008, 22:04
  2. BackTrack 3 beta Live CD. tcpdump. Pomocy ??
    By papi337 in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 06-02-2008, 21:27
  3. Jak zarobić , a się nie narobić !
    By cycu in forum Biznes internetowy
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 04-27-2008, 17:15
  4. Windows się nie zamyka
    By nifi in forum Windows
    Odpowiedzi: 12
    Autor: 11-02-2007, 13:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj