Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Potrzebna pilna pomoc

  1. #1

    Talking Potrzebna pilna pomoc

    Witam na forum, jestem tu nowy i odrazu wyskakuję z debilnym pytaniem, cóż przełamać wstyd. Lamerska sprawa kolo wkurzył ma się za nie wiadomo kogo i wiadomo, trzeba zrobić porządek. Skończony idiota ktory uważa że jest ktoś bo nauczył sie na kółku html'a lol. Smutne wiem, jeszcze takiego kogoś dobijać, ale sam się nie dam poniewierać. Potrzebuję czegoś fajnego, a najlepiej żeby dało się go wystraszyć, jakieś komunikaty itp. heh, najlepiej żeby mu drukarka drukowała czarny napis arial blackiem na białej kartce "Masz Przesrane" koleś spęka już ja znam takich lamerów. Najlepiej, żeby się przestraszył, tak jak mówiłem, zasyfić mu kompa odrazu nie wchodzi w grę co najwyżej potem. Możliwości są dwie albo mailem szmata ze mną koresponduje nadal, albo na wrzucę na serwer i dam mu linka. Fajnie by było jakby ktoś szybko odpisał bo mi na czasie zależy.
    Podziwiam wszystkich na tych forum, ja coś odkładam tą naukę c++, czy pascala od dłuższego czasu, a może poczytam sobie dziś bo dopiero 20:30 "Szkołę Hakerów" ma ktoś co sądzicie? Ten ich linuxowy system operacyjny nie idzie mi na 3 kompach z początku odpala, potem wczytuje i lipa.

    dla ciekawych screen wypowiedzi lamera nałogowy gracz tibi...

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Z glupim nie dyskutuj... bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Postów
    278

    Domyślnie

    No nie , kolego to już lekkie przegięcie. Zaczynasz z kolesiem a teraz prosisz Nas
    o pomoc Czego się spodziewasz Że przybiegniemy z programami i zaczniemy Cię zasypywać propozycjami . Skoro nie umiesz to daj sobie spokój.Bo po email-ach widać że nie pozostałeś mu dłużny. Powiem tak ; skoro to wasza sprawa to załatwiajcie to pomiędzy sobą . Nie umiesz ? To zrób tak jak TQM napisał i się za to nie bierz , albo książka czy kurs w łapę i za naukę.


    Pozdrawiam VLN.
    Kod php:
    $zmienna $_POST['COS']; 
    Zamiast tego :
    Kod php:
    $zmienna htmlspecialchars($_POST['COS']); 
    I mamy zabezpieczenie przed XSS

Podobne wątki

  1. potrzebna pomoc
    By bambi007 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 10-01-2007, 19:53
  2. Potrzebna Pomoc
    By DnS in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 08-01-2007, 13:45
  3. pomoc potrzebna
    By kita in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 07-17-2007, 10:39
  4. Potrzebna pomoc
    By mariusz000 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 06-15-2007, 13:25

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj