Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 13

Temat: gotowy kod - czy potrzebne?

  1. #1
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Wink gotowy kod - czy potrzebne?

    Myślę że trafiam do odpowiedniej grupy docelowej. Znacie zapewne strony na których pełno jest gotowych skryptów w js albo php pomocnych przy tworzeniu strony. Cieszą się one ogromną popularnością. Co myślicie na temat strony która zawierałaby pokatalogowane funkcjonalne fragmenty kodu w różnych językach programowania? Np. moduł do wysyłania maili w C lub np. javie. Czy chętnie zaglądalibyście na taką stronę? Czy uważacie ze taka strona byłaby przydatna?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    imo ze na pewno, zwłaszcza skryptowe języki, jednak tego sporo jest już...
    ***********
    * markossx *
    ***********

  3. #3
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    no właśnie nie chodzi mi o skryptowe a o "poważne" języki programowania. Typu assembler, java, c,c++ etc. Znasz choć jedną taką stronę? Może ja źle szukam ale nie widziałem nigdzie czegoś takiego.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    rozumiem, nie interesowałem się nigdy tymi językami bliżej i nie szukałem ale z tego co pamiętam nie natrafiłem na coś takiego
    ***********
    * markossx *
    ***********

  5. #5

    Domyślnie

    Coś takiego?
    http://www.koders.com/
    "...i stało się! Linie telefoniczne otworzyły mi bramę do świata
    upajającego jak heroina pulsująca w żyłach ćpuna! Elektronicznym
    sygnałem przekraczam wrota szukając ucieczki od codzienności,
    głupoty i niesprawiedliwości... i znajduję podobnych sobie."

  6. #6
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    coś w ten deseń, ale różne języki programowania i pokatalogowane.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    SRy, umyślnie piszę w oddzielnym poście zeby nie zostało przeoczone. Mam to zamiar zrealizować - potrzebuję chętnego z portfolio. Sam nie mam czasu się w tym babrać. Oczywiście płacę - kwota do ustalenia, liczę na profesjonalizm. Moja oferta i szczegółowy jej opis znajduje się tu:

    http://www.zlecenia.przez.net/oferta...tekst-oacute-w

    jeśli ktoś jest chętny może licytować tam, lub podać swoją ofertę tutaj. Chciałbym rozpocząć projekt w ciągu tygodnia.

  8. #8
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    pomysł ok :) przydatność pewnie będzie duża :) konkurencja mała...
    Więc fajna kojarząca się domenka, duże USABILITY strony i jak się dobrze wypozycjonujesz (aż postarałem się dla Ciebie i sprawdziłem konkurencje na kilka słów kluczowych - jest znikoma) to sukces murowany :)

    Ja niestety na chwilę obecną mam za dużo pracy żeby zaproponować Ci wykonanie tego zresztą chcesz J2EE u mnie i tak tylko PHP wchodzi w grę :)

    3mam kciuki za projekt ;)
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  9. #9
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    A więc. Projekt rusza.Nie mam za dużo czasu by zajmować się tym samemu, a może ktoś z Was ma ochotę zarobić. Prowadzę mikrofiremkę (www.jsystems.pl), więc właściwie robilibyście to dla tej właśnie firmy. Zapraszam więc programisów - może być rownież PHP do składania ofert na wykonanie tego projektu. Proszę podawać cenę oraz termin realizacji. Grafiki proszę nie uwzględniajcie. Będzie zamówiona. Na początek bez modułu płatności - po prostu sam katalog. Wydaje mi się to nie być specjalnie skomplikowanym przedsięwzięciem, więc sprawnemu programiście zajmie to kilka dni. Wybiorę jedną ofertę i ogłoszę publicznie. Niektórzy z Was, mieli już okazje robić dla mnie drobne zleconka, inni cały czas współpracują, a jedna osoba wkrótce rozpocznie stałą pracę. Jeśli zleceniobiorca się sprawdzi, dostanie kolejne zlecenia, a może i ofertę stałej współpracy. Faktury nie potrzebuję.
    Jest cash do zrobienia, jest jakaś perspektywa, mówcie więc ile chcecie i jak długo Wam to zajmie. Zależy mi na osobie, która będzie później dalej rozbudowywać serwis (Odpłatnie oczywiście).

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    dobry pomysl javaman!
    chyba znalazlem pewna stronke, z gotowymi narzedziami posegregowanymi wg roznych jezykow, ale z uwagi na dzieci neo i skiddie, link moge podac tylko na priv
    War, war never changes.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. potrzebne wirusy !
    By michalski007 in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 03-12-2009, 13:21
  2. Odpowiedzi: 3
    Autor: 05-20-2008, 17:42
  3. co potrzebne??
    By 4ndr1u in forum Java
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 05-20-2008, 09:17
  4. gotowy wirus
    By lukihaker in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 01-28-2008, 08:03
  5. Pomocy. ZAPOMNIALEM CHASLA A TO BARDZO POTRZEBNE
    By wgutbier in forum Odzyskiwanie haseł
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 06-14-2007, 14:45

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj