Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: assembler w win32

  1. #1
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Postów
    348

    Domyślnie assembler w win32

    wie ktos gdzie moge znaleźć wywołania systemowe na windowsa bo chce w asmie popisac sobie wiruski a nie moge znalezc wywołan dla windy albo nie wiem czego własciwie szukac...

  2. #2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    bardzo bym prosił o nie odpowiadanie na tego posta - później latają wiruchy po sieci, ludzie tracą pieniądze i nerwy bo jakiś kretyn znalazł sobie zabawę. Chętnie bym znalazł bibliotekę choćby do asma która by cię kopała w dupę przy każdym takim durnym pomyśle.
    Mieliście kiedyś kłopoty z kompem przez takiego ćwoka jak ten? Proszę nie pomagajcie takiemu szkodnikowi.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    To nie unix, tutaj masz GOOGLE->WinAPI

    javaman: Dlatego ja używam Linuksa
    http://nikowek.blogspot.com/
    Zbrojne Ramię Pingwina!
    -----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
    Version: 3.12
    GCS d- s++:++ a--- C+++ UL+++ P L+++ E--- W++ N++ o K- w--
    O M- V- PS PE Y PGP++ t+ 5 X+ R tv- b++ DI- D-
    G+ e- h! r% y?
    ------END GEEK CODE BLOCK------

  4. #4
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    nikow - wiesz przeciez ze nie kazdy zawsze moze uzywac linucha. Jeśli ktoś np. programuje w .NET? albo potrzebuje programów których nie ma na linucha?
    Wiesz przeciez ze wszystko co się da, chodzi u mnie na linuchu. ale jak nie da rady to dlaczego mam tracic przez takiego palanta?

  5. #5
    Zarejestrowany
    May 2008
    Postów
    534

    Domyślnie

    Mieliście kiedyś kłopoty z kompem przez takiego ćwoka jak ten?
    I dzieki temu zainteresowalem sie hackingiem ^^ Thx temu komus!

    http://www.metasploit.com/users/opcode/syscalls.html (nie wszystkie poprawne, jak cos nie bedzie dzialac sprawdz w ntdll)
    link to syscalli.

    Choc wira bedzie trudno z tego napisac. Natywne api jest dosc rozbudowane, i nie mozna wyNULLowac wiekszasci pol.
    Jak bedziesz mial problemy - pisz. I moze zmien nazwe tematu na 'piszemy wirusa w asemblerze'. Bo widac nawet userzy hack.pl sie ciebie boja Respect.

    wiesz przeciez ze nie kazdy zawsze moze uzywac linucha.
    kazdy moze, tylko nie kazdy chce. w koncu ktoz by niechcial uzywac najpr0 i niezawodnego systemu, ...na ktorego wira mozna napisac w makefile . Winde zawsze mozna postawic na VM, o ile sie potrafi je postawic.
    Ostatnio edytowane przez rip : 08-03-2008 - 21:39

  6. #6
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    Nie chodzi o to ze się boją. Może mają to w miejscu gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę.
    Cytat Napisał rip Zobacz post
    I I moze zmien nazwe tematu na 'piszemy wirusa w asemblerze'. Bo widac nawet userzy hack.pl sie ciebie boja Respect.
    A może nie każdy ma ochotę używać wszędzie i zawsze lina, nawet jeśli nie muszą, utrudniać sobie pracę robiąc wszystko na około, bo nie mają po prostu ograniczonych móżdzków jak @up? Jak by mnie np. rajcowało demolowanie komuś domu, np... czemu by nie Twojego, zupełnie bez powodu, to też miałbyś respekt? wątpię. Czujesz się lepszy bo używasz tylko linuxa? To mało sobą reprezentujesz w takim razie.

    kazdy moze, tylko nie kazdy chce. w koncu ktoz by niechcial uzywac najpr0 i niezawodnego systemu, ...na ktorego wira mozna napisac w makefile . Winde zawsze mozna postawic na VM, o ile sie potrafi je postawic.
    Kwestia wolnego wyboru. Jak lubisz chodzić naokoło - twoja sprawa. Ja nie lubię chodzić do kibla przez las tylko dlatego ze jestem fanatykiem zielonego. Myślę ze lepiej jak sobie wejdziesz tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/G%C5%82upota dowiesz się jak nazywa się twoja postawa.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    SPOKÓJ! Bo zawołam moderatorów!

    No... Więc tak:
    Chcesz zrobić wirusa? Reprezentujesz naprawdę niski poziom, teraz wirusy nie są modne, modne jest hakowanie web. Wirusy są uzależnione od architektury, więc z definicji ograniczasz sobie ilość ofiar. Łamanie WWW jest obecnie lepsze.

    rip: Widać. Jesteś pozerem, sztucznym do bulu. Zakładanie drugiego konta i lecenie przez TOR'a by pomóc samemu sobie na pokaz, nie jest fajne.
    http://nikowek.blogspot.com/
    Zbrojne Ramię Pingwina!
    -----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
    Version: 3.12
    GCS d- s++:++ a--- C+++ UL+++ P L+++ E--- W++ N++ o K- w--
    O M- V- PS PE Y PGP++ t+ 5 X+ R tv- b++ DI- D-
    G+ e- h! r% y?
    ------END GEEK CODE BLOCK------

  8. #8
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    Zdaje się rip ze masz PWNED by Nikow... tak tak wszyscy pamiętamy tą akcję kiedy z zalozonego do tego celu drugiego konta wychwalałeś sam siebie. raczej nie zapomnimy dawki śmiechu jaką nam wtedy zapewniłeś. Tarzaliśmy się po podłodze przez okrągły tydzień.

Podobne wątki

  1. Assembler - problem
    By siara87 in forum Assembler
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 07-07-2008, 12:35
  2. win32.brontok.a
    By GSG-9 in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 05-15-2008, 23:32
  3. Win32:tratbho [trj]
    By Melon in forum Security
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 01-07-2008, 22:13
  4. win32 shellcode
    By naichniach in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 12-01-2007, 11:38
  5. Win32 niewidoczny o oknie procesow
    By dymek18 in forum C/C++
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 11-13-2007, 14:41

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj