Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: jak obejsc haslo xp

  1. #1

    Domyślnie jak obejsc haslo xp

    jak obejsc haslo windowsie xp prosze o pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    1.tryb awaryjny

    2.jak się logujesz ctrl+alt+del i jeszcze raz del lo:administrator

    3.haslo jest zapisane w pliku sam, wiec jak go usuniesz będzie po kłopocie

    4.uzyj jakiego lina z live cd

    5.mozesz jeszcze spróbować:
    login: administrator
    password: zaq1@WSX

  3. #3

    Domyślnie

    jak masz system plików ntfs to zapoznaj się z programem Offline NT Password & Registry Editor

  4. #4

    Domyślnie

    czyli mam rozumiec ze wtedy gdy trzeba haslo wpisac mam wcisnac alt ctr del i trzymajac alt ctr jeszcze raz delete i wpisac haslo administrator tak a gdzie znajduje sie ten plik sam w jakim katalogu i jakie ma rozszerzenie

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    http://www.ehaker.com/index.php?page=artykuly&z=23

    tu jest wszystko o co pytasz -

    jesli nie chcesz sie zagłębiać w wiedze to ściągnij sobie płytke hiren's boot
    odpal z niej kompa - tam masz wlasnie m.in. Offline NT Password
    i wsumie obsuga tego programiku jest banalna jak wykresiki w excelu

    zrobisz szybciutko i bez stresu
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  6. #6

    Domyślnie

    http://www.pcworld.pl/artykuly/44349_4.html tu jest artykol o tym programie sa dwie wersje sciagnalem obydwie na windows bo byly jeszcze na jakies delphi czy cos takiego otoz pobralem zainstalowalem na dyskietke z dyskietki komp nie powinien odpalic jak jest wlaozona inna niz systemowa zawsze wyskakuje blad trzeba wyjac dyskietke wtedy system dalej idzie
    tutaj sytuacja jest inna po odpaleniu z dyskietki nie wyskakuje blad ale przechodzi do okna logowania trzeba podac haslo cos spieprzylem druga opcja przezucilem pliki na cd odpalilem z cd pojawil sie program dr dos i ze jestem tak jakby na dyskietce a:\ i miga biala kropka niz nie rozumiem
    Pomocy Chlopaki

  7. #7

    Domyślnie

    jak masz możliwość bezpośredniego skasowania pliku sam będzie chyba najszybciej.

  8. #8

    Domyślnie

    problem w tym ze jak skasuje ten plik w ktorym jest haslo dobrze rozumiem to po odpaleniu kompa nie bedzie wymagac hasla wiec ofiara sie kapnie ze ktos zdjal haslo nie chce zostawic sladu albo nie zauwazalny dla zwyklego uzytkownika co mam zrobic jest jeszcze opcja ze tren programik moznma odpalic pod windowsem wtedy wyskakuje jakies okno i pojawia sie znowu naped a: nie moge nic zmienic co bym nie wcisnal wyskakuje erroor pomocy

  9. #9
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    GOOGLE

    wiesz ile jest artów otym ?

  10. #10

    Domyślnie

    Witam wszystkich nauczylem sie podstawowych komend w dr dosie umiem wejsc do katalogu wyswietlic co jest w pliku edytowac plik jednak samemu jak sie czegos poszuka i sie czlowiek nauczy to odczuwa taka dziwna satysfakcje wiem ze poziomem co do niektorych jestem jak raczkujace dziecko ale tak wlasnie sie wczoraj cieszylem jak dziecko pozaostal mi problem rozszyfrowania kodu widze go ale to jakies usmiechy znaczki i tym podobne zalozylem haslo u siebie na kompie i prubuje je obejsc dlatego sie zczailem w ktorym ono miejscu pliku sie znajduje tamto bylo latwe trzy literowe wiec wiedzialem gorzej z 5 literowym przykladowe haslo 3 litery to epi w pliku pokazane bylo ono w nastepujacy sposo p1/4e dlatego sie zczailem ze to to po zmainie hasla ten symbol zniknal i pojawil sie inny 5 literowy teraz mam problem jak rozgryzc to haslo Mimo to dziekuje wszystkim za wskazowki

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj