Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Nabijanie pkt przez link

  1. #1

    Domyślnie Nabijanie pkt przez link

    Witam. Tak sie zastanawiam, czy jest jakis sposob, aby sobie szybko nabic takie punkty?, jest jakis bot, cokolwiek? Wiem, ze duzo osob ma na to sposobki Znalazlem program, ktory klika co jakis czas w okreslone miejsce, ale zeby taki link naliczyl mi ten 1 pkt, to musze non stop zmieniac, tylko nie wiem czy ip, proxy? Prosze o pomoc! Moze byc na PW. Pozdrawiam i bardzo prosze o pomoc!

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Postów
    271

    Domyślnie

    jak bys podal wiecej danych (adres serwera) to bym moze napisal wiecej.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał h3x Zobacz post
    jak bys podal wiecej danych (adres serwera) to bym moze napisal wiecej.
    h3x, jestem w tym nowicjuszem, wiec powiedz dokladnie co Ci podac. Chodzi mi ogolnie o gre: www.gladiatus.pl - a dokladnie o link: LINK USUNIETY - NIEUCZCIWA GRA
    Ostatnio edytowane przez TQM : 03-02-2008 - 13:04 Powód: ... no chyba ze chcesz byc ciagle napadany...

  4. Domyślnie

    Podałeś ten link i teraz wykorzystujesz to forum żeby zdobywać bodaj (złoto) w tej grze? Nie ładnie Najprawdopodobniej musisz zmieniać IP - tak jest w większości przypadków , słyszałem że jest program który klika i za każdym kliknięciem zmienia IP, no ale oczywiście nie za darmo:P
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  5. #5

    Domyślnie

    A no widzisz ;p, ja slyszalem tylko, ze jest program, ktory klika co jakis czas, ale ze zmienia ip to nie ;P Znacie jakas nazwe tego typu programow? A moze ktos zna jakies strony, gdzie mozna doladowac za free kome, za pkt, i tam trzeba takze klikac w link?

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ja znam taka strone co za klikniecia jest kasa... a strona nazywa sie www.pajacyk.pl - przynajmniej klikniecia ida na szlachetny cel.

    EDIT:
    Gra moze i OK ale jak mozna kliknac w dowolny sposob raz dziennie z danego IP i nie ma zadnego sledzenia skad przyszlo trafienie to fajnie mozna wykosic przeciwnikow. Link usuwam aby wiecej osob nie klikalo bo w ten sposob wplyniemy dosc znaczaco na wynik gry :P dzieki braku chocby odrobiny logiki i sprawdzania skad przyszlo trafienie (chocby via referrer).
    Ostatnio edytowane przez TQM : 03-02-2008 - 13:06
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Maly ot, ale mysle lepiej to niz nowy temat

    pamieta ktos patent automatyczny na POST po wejscu na strone?, to bylo doslownie 5 linijek w JS..
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  8. #8
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Postów
    271

    Domyślnie

    aha, zarejestruj sie na jakimsm popularnym forum wstaw w tagi img i wrzuc do podpisu. Pisz jakies posty zeby duzo osob z roznymi ip 'zobaczylo' obrazek O ile serwer sprawdza to na poziomie http a nie js to bedzie dzialac.

    pamieta ktos patent automatyczny na POST po wejscu na strone?, to bylo doslownie 5 linijek w JS..
    onload="document.form_name.submit()"

Podobne wątki

  1. D-Link
    By rakar21 in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 02-21-2008, 20:06
  2. wifi + d-link czemu wolno chodzi ?
    By krzysiek841 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 01-27-2008, 07:00
  3. Witam Wszystkich Serdecznie - Intel Link 4965AGN
    By Bartekgg in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 01-02-2008, 10:12
  4. Auto link z WMV??
    By Lasqs in forum Hacking
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 06-26-2007, 17:19
  5. D-link 520
    By eryk in forum Linux
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 03-15-2007, 20:56

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj