Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Teraz MY

  1. #1

    Thumbs up Teraz MY

    A gorionowi gratulujemy występu w TV, GG interia.pl

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie hehe

    o tak gratulacje się należą....

    szkoda tylko ze nie zostało to wszystko przeprowadzone w sposób wykluczający możliwość oszustwa - oczywiście nie twierdzę że owe miało miejsce - ale wydaje mi się ze gdyby realizatorzy pokazali rzeczywiste kliknięcie przycisku wyślij to byłbym bardziej pewny niż w przypadku gdy
    po 1 ujęcia takiego nie było
    po 2 gdy pokazywali zbliżenie to nie zauważyłem obramówki na buttonie w postaci przerywanej ramki które sugerowało by kliknięcie w ten przycisk ( lub użycie klawisza tab ).
    nio cuż możliwe ze poprostu jakiś psikus - ale i tak Gorion potwierdził ze uzyskac taką informacje można...

    Na miejscu GORIONA sprawdziłbym IP osóbki od "hehe"
    hymm.... ciekawe czy było z wawy....
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. #3
    Zarejestrowany
    May 2006
    Skąd
    Wawa
    Postów
    53

    Domyślnie

    Hmmm, chciałem to zobaczyć, jednak byłem akurat poza domem.

    Nagrał to ktoś może i wrzucił na jakiegoś youtube-a? Wiadomo Wam coś o tym? Jeśli tak to puście linka plis!

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Mi rodzinka nagrywala ale na VHS... sam jestem zainteresowany czy ktos to ma... ja jestem teraz w Londynie i nie wiem kiedy dostane kasete :-(

  5. #5

    Domyślnie

    Ponoc na youtobe ma byc

  6. #6

  7. #7
    Zarejestrowany
    May 2006
    Skąd
    Wawa
    Postów
    53

    Domyślnie

    Dzięki bardzo!

  8. #8

    Domyślnie

    Tak, Gorionowi należą się gratulacje, ale niepokojące są komentarze na innych serwisach. Program był niezły, najlepsi byli łysy gostek i dwójka prowadzących ("panie Pawle, my nic nie rozumiemy")

  9. #9
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    kolejna sensacja na sprzedasz nierozumie tego czy naprawde trzeba isc do telewizji zeby zgłosic bład w zabespieczenniach zeby zwrócono na to uwagę
    a po drugie czy naprawde gorionowi tak zależało na tym zeby zwrócono uwage na te błedy
    rozumie ze koles dostał szanse i z niej zkorezystał hipokryzją było by twierdzenie ze ja bym tak niezrobił
    ale generalnie przedstawianie takich rzeczy w wielkich stacja telewizyjnych to przesada
    a pozatym co mozna pokazac w 30 minutowym programie
    prowadzonym przez ludzi niemajacych pojęcia o temacie
    pewnie gdyby do programu zaprrosili lamera który by pokazał jak podsłuchiwac sieci to tez koles by sie niezle wypromował i wszyscy byli by w szoku
    moja mama weszła do pokoju taka podniecona mowi włacz sobie tvn pokazują hakerów heh
    a moja obiektywna opinia jest taka ze ten program był zenujacy

    koszmarnych świąt życze

  10. #10
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie

    pozatym jak sie tak zastanowei to niewiem czy chciałbym byc postrzegany jako haker z tvn

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj