Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 30

Temat: Kontrola WWW

  1. #1

    Arrow Kontrola WWW

    Mam taki problem, że w firmie w której pracuje, szef zażyczył sobie abym mu znalazł taki program który będzie mu pokazywał jaki użytkownik takie strony www przegląda. Do tego chce abym poblokował niektóre strony www dla pracowników, ale żeby działały dla użytkowników "Gość". W firmie jest kilkanaście komputerów na Windowsie, internet jest z Neostardy przez Livebox. Znacie takie programy które działają w całej grupie roboczej? To tego jak coś proszę dopiszcie instrukcję ich obsługi.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał baq Zobacz post
    Mam taki problem, że w firmie w której pracuje, szef zażyczył sobie abym mu znalazł taki program który będzie mu pokazywał jaki użytkownik takie strony www przegląda. Do tego chce abym poblokował niektóre strony www dla pracowników, ale żeby działały dla użytkowników "Gość". W firmie jest kilkanaście komputerów na Windowsie, internet jest z Neostardy przez Livebox. Znacie takie programy które działają w całej grupie roboczej? To tego jak coś proszę dopiszcie instrukcję ich obsługi.
    Strony możesz blogkowac np na routerze
    Chociaz w tym przypadku to sje nieda możesz zrobić to chyba tylko na lokalnych maszynach programami typu cenzor
    Co jest nieco bezsensu bo każdy przeciętnie rozgranięty user
    sobie to ominie
    .Rozwiązenie :
    Powiedz szefowi że jest debilem
    Ostatnio edytowane przez naichniach : 02-17-2008 - 13:50
    Dlaczego wszystkie piosenki są o sexie ,miłości
    i innym pozytywnym gównie
    Nie mogły by być o czystym bólu ,nienawiści i frustracji i innych prawdach których więcej niż mniej ? ......... Ten świat to plastikowe ,fałszywe gówno
    nie mające nic wspólengo z moją rzeczywistością.
    Mtv to nie mój świat
    (tak jestem nie dojrzały ,mam kompelksy ..... i wiecie co? i chuj)

  3. #3

    Domyślnie

    Livebox ma taką opcje?

  4. #4

    Domyślnie

    ja pamietam jeszcze ze szkoły, mielismy takiego nauczyciela informatyki co w swoim komputerze mial tyle otwartych okien ile jest komputerów na sali.
    mógł patrzec w tych okienkach czy uczniowie robią to co trzeba.
    mogl nawet w komputerze uczniów wyswietlić swoj pulpit co zatrzymywało prace komputera. uczen wtedy nic nie mogl robic na swym kompie.
    heh, najzabawniejsze jest to ze było sporo jedynek za np uruchomienie emula, czy tez torrenta czy za bluzganie na necie, czy tez zachowanie sie na chacie jak dzieciak neo

    niestety, nie wiem czy taki program mozna znaleść bo... on se sam ten program stworzył/napisał.

    pzdr.

  5. #5

    Domyślnie

    coś takiego też by mi sie przydało

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Postów
    278

    Domyślnie

    Co do stronek to wpadł mi do głowy jeden pomysł otóż :
    1.Udajesz się do lokalizacji pliku :
    1.1 Najczęściej jest to :
    C:/WINDOWS/system32/drivers/etc/

    2.Otwierasz notatnik.
    2.2 Przenosisz plik hosts do notatnika.

    3. Na końcu pliku dopisujesz np.:

    Kod:
    127.0.0.1 liveupdate.symantecliveupdate.com 
    127.0.0.1 liveupdate.symantec.com
    127.0.0.1 liveupdate.symantec.d4p.net
    127.0.0.1 update.symantec.com 
    127.0.0.1 ftp.nai.com
    127.0.0.1 www.grisoft.cz
    127.0.0.1 www.grisoft.com
    W zależności jaką stronę chcesz blokować.

    4. Zapisujesz wprowadzone zmiany (CTRL+S)

    /* Na pewno są do tego jakieś specjalne programy ale na wszelki wypadek gdybyś nie znalazł masz ten prosty sposób. */


    Pozdrawiam VLN

  7. #7

    Domyślnie

    no tak... ale jak to zrobić żeby w całej firmie te strony były poblokowane?
    wiem że można sie przejść do każdego kompa i to powpisywać.. ale chciałbym tak zrobić żeby przy jednym wprowadzeniu działało na wszystkich komputerach z grupy roboczej. Osobiście nie mam Liveboxa w domu wiec nie mogę sie bawić, a może tam jest taka opcja? Doradźcie.

  8. #8
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    ..................... ...
    Ostatnio edytowane przez kaspsior : 04-17-2012 - 22:50

  9. #9

    Domyślnie

    pracuje tam od niedawna.. raz w rozmowie obiło mi sie o uszy że jest serwer w firmie położony na linuxie. Ale jeszcze nie siedziałem przy tym kompie. A pod linuxem macie pomysł jak to zrobić ?
    Ale blokowanie stron to jedna rzecz.. Jak pisałem wyżej jest mi potrzebne program w którym będę mógł sprawdzać który użytkownik (pozostałe komputery z Windowsem) jakie strony przegląda. Przeciętnie na każdym komputerze jest ok 6 różnych kont. Wiec muszę wiedzieć nie tylko na którym komputerze jakie strony są przeglądane ale jeszcze kto sie na nim zalogował w tym czasie.

  10. #10

    Domyślnie

    czytajac te posty jednak przyznaje racje naichniach
    otóż:
    Powiedz szefowi że jest debilem

    dlaczego tak twierdze? bo widze ze informatykiem nie raczej nie jesteś, a zeby takie cos zrobic co zyczysz to hardcorowo duzo roboty czeka... powiedz mu zeby poprostu zatrudnil informatyka od sieci komputerowych, to zrobi to bez problemu.

    ponoc jest nawet ustawa o prywatnosci w pracy...
    a szef najwyrazniej chce miec problemy z prawem...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Włam na WWW
    By eryk in forum Hacking
    Odpowiedzi: 32
    Autor: 03-23-2008, 23:01
  2. Kontrola innego kompa???
    By JJLan in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 11-28-2007, 21:13
  3. statystyka www I.P
    By gogulas in forum Pozycjonowanie/Wyszukiwarki
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 10-05-2007, 10:40
  4. przesadna kontrola
    By malutka in forum Komunikatory
    Odpowiedzi: 22
    Autor: 08-31-2007, 10:26
  5. www(film)
    By eryk in forum Hacking
    Odpowiedzi: 29
    Autor: 06-19-2007, 16:10

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj