Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: virtual pc + vidalia

  1. #1

    Domyślnie virtual pc + vidalia

    Jak uzyc vidalia (tor+privoxy) na maszynie wirtualnej (WM) (Microsoft virtual PC 2004).Zainstalowalem vidalie na WM. Jest na niej win98.Net na WM mam przez opcje NAT (w settings WM).Internet bezposrednio ladnie smiga na WM ale kiedy wlacze torbutton w ff nie moze sie polaczyc z serwerem proxy.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    normalnie instalujesz i używasz

    musiało się coś źle zainstalować lub TOR nie śmiga na 98

    ja mam TOR na XP na WM i działa mi bez problemu
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. #3

    Domyślnie

    dziala jednak, ale wtedy nie chcialo zaskoczyc.Czasem zaraz po instalacji sa problemy.Moglem miec zly czas ustawiony w systemie-a to ma duze znaczenie.

  4. #4

    Domyślnie

    rozumiem że z wirtualnej maszyny na vmware i virtual pc nie wydostaną się na komputer-gospodarz żadne trojany, wirusy, spyware etc? czyli można eksperymentować do woli, czy mam racje?

    co do tego łaczenia przez NAT +tor+privoxy, lub np używając torparka to ten tor spełnia swoją role? sprawdzając ip przez internetowe sprawdzacze to dziła jak powinno czy może jest coś o czym nie wiem?

    będę wdzięczny za poprawienie się jeśli się mylę lub przytaknięcie.

  5. Domyślnie

    Nie ma szans na wykrycie Twojego prawdziwego IP jesli wyłączysz obsługę wszystkich aktywnych elementów typu: javascripty czy flash'e. Jeżeli tego nie zrobisz to jest szansa że zostaniesz wykryty jeżeli ktoś mocno tego zabraknie - niedawno została opracowana dość skuteczna i prosta w realizacji metoda. Więcej info wkrótce na http://www.anonimowosc.org

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jednym z rozwiazan (doslownie) jest google Co najmniej 2 sposoby mozna korzystac z ich engine do anonimowego ogladania stron choc z pewnymi ograniczeniami...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)


Podobne wątki

  1. virtual NICs
    By demom in forum Linux
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 12-29-2006, 22:14

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj