Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Prosze o pomoc

  1. #1

    Domyślnie Prosze o pomoc

    To moj pierwszy post tutaj wiec witam wszystkich. Mam pytanie na ktore staralem sie znalezc tutaj ( i nie tylko tutaj) odpowiedz, ale wszelkie znalezione przez mnie posty i podane tam rozwiazania nie udaly sie. Pisze w czym rzecz: Chcialbym przechwytywac rozmowy na gadu osoby ktorej komputer znajduje sie za NATem. Ma zainstalowanego antywira, wlaczona zapore. Znam IP zarowno to publiczne jak i to ktore wyswietla sie po wpisaniu ipconfig /all (pod warunkiem ze sie nie zmienia co jakis czas). Wiem ze pewnie zaraz beda komentarze ze to bylo juz opisywane... ale ja naprawde staralem sie to znalezc. Probowalem z Cafeini (nie zadzialo), z innymi trojanami (mimo udanej instalacji na kompie u drugiej osoby). Prosze o pomoc albo chociaz linka do jakiejs strony z wyjasnieniami Ps. Nie jestem zbyt zaawansowany w wiedzy informatycznej wiec bede wdzieczy za odpowiedz w zrozumialym jezyku Dziekuje i pozdrawiam ps2. Jesli bylaby mozliwosc zrzucania widoku z ekranu to bylo by swietnie tylko ze nie mam pojecia jak to zrobic
    Ostatnio edytowane przez rak3 : 10-16-2007 - 21:34

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    # post usunięty #
    Ostatnio edytowane przez gogulas : 11-25-2007 - 00:37
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Widac przunajmniej autor postu poczytal i pokombinowal - ostatnio nieczesto sie to trafia na tym forum wiec na taki post z przyjemnoscia odpowiem.

    NAT to w sumie jedna z funkcji firewall'a zainstalowanego na routerze. Nie ma mozliwosci dostac sie do srodka ot tak sobie ani tez podsluchac co biega w srodku (do tego nie musialby byc nawet NAT - taka izolacje ruchu robi kazdy router). To co biega po danej sieci mozna podsluchac wewnatrz niej a jesli chcesz podsluchiwac ruch idacy na swiat to masz w sumie 3 mozliwosci:
    1. router w sieci ofiary (jesli to np Linux i bys sie wlamal...)
    2. gdzies po drodze
    3. router/siec docelowa (podobnie jak pkt.1)

    Ad.2. gdzies po drodze to bardzo luzny opis ale tak to dziala - majac dostep do routerow u ISP mozna podsluchiwac polaczenia, niestety w wiekszosci przypadkow tym ISP bedzie TP S.A., jakas kablowka, itp. tak wiec wiele nie zdzialasz.

    Najlepszy w Twoim przypadku bedzie jakis keylogger.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc
    By hacker007 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 05-17-2007, 14:43
  2. Prosze o pomoc
    By kita in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 12
    Autor: 05-06-2007, 19:35
  3. Prosze o pomoc
    By Puma in forum Hacking
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 03-24-2007, 15:39
  4. Prosze o pomoc II
    By diler in forum Linux
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 03-23-2007, 16:45

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj