Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Oznaczenie dysku sieciowego w CMD

  1. #1

    Domyślnie Oznaczenie dysku sieciowego w CMD

    Witam!
    mam pewnego rodzaju problem mianowicie urzylam programu Metasploits...wszystko fajnie, pieknie jestem na komp. ofiary ale teraz jesli chce skopiowac plik z komputera owej ofiary do mnie lub odwrotnie w jakiej postaci mam zapisac dysk sieciowy(miejsce docelowe) mianowicie mam
    c:>copy nazwa_pliku.txt (w tym miejscu musze wpisac dysk docelowy w tym przypadku moj dysk)
    i jakos nie moge sobie z tym uporac

    Pozdrawiam

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    # post usunięty #
    Ostatnio edytowane przez gogulas : 11-25-2007 - 00:08
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  3. #3

    Domyślnie

    Ale ten program dziala jesli "ofiara" udostepnila jakies pliki?czy postawila server ftp cos jak totalcommander na takiej zasadzie pracuje ten program?

    Mnie i "ofiare" laczy tylko bycie w jednej sieci ona niewie ze poruszam sie po jej dysku mam nadzieje wszystko ok, poruszam sie za pomoca Metasploit po jej dysku komendami jak w CMD moge usunac jej pliki,zmienic nazwe etc jak w cmd ale problem sie pojawia jak chcialabym je skopiowac do siebie bo nie wiem jak okreslic miejsce docelowe wiem ze wykorzystuje sie do tego "$" cos w stylu IPC$, probowalam urzyc komendy
    c:>copy nazwa_pliku.txt IPC$
    ale nazwa pliku zmienila sie tylko na IPC$ :] (moze sa to jakies brednie ale na cos takiego tylko natrafilam w necie) jeszcze poszukam w sieci ale jesli ktos by mial jakis pomysl to bylabym wdzieczna

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Numona : 10-07-2007 - 18:19

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    zwykle trojanowy klient ma takie opcje jak kopiowanie miedzy komputerami plikow (tak tak, nie tylko wylaczanie monitora i wysuwanie klapki cd ;p)

  5. #5

    Domyślnie

    cool nie wiedzialam.

    no to w takim razie powiec mi jak przeslac tego twojego trojana na dysk ofiary programem Metasploit bo tylko to chce wiedziec jak wyslac i wziasc odniej pliki z pomaca tego programu.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    # post usunięty #
    Ostatnio edytowane przez gogulas : 11-25-2007 - 00:08
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

Podobne wątki

  1. właczenie cmd
    By michalski007 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 29
    Autor: 06-01-2007, 19:20
  2. Odpowiedzi: 8
    Autor: 04-17-2007, 20:16
  3. Hasło przez cmd.exe
    By northdakota in forum Hacking
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 03-19-2007, 18:56

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj