Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 23

Temat: przesadna kontrola

  1. #1

    Domyślnie przesadna kontrola

    mam pytanie bo mój partner chce miec kontrole nad wszytkim co juz mnie delikatnie mówiac irytuje. Nie mam pojecia jak to robi ze odczytuje moje archiwum usuniete a do tego jeszcze wie co wysyłałam z poczty telen a nawet onetu. Wiem ze to sie gdzies zapisuje najprawdopodobnie w pliku windows ale nie potrafie tego zlokalizowac. Czy kto jest w stanie udzielic mi jakis pomocnych rad? Z góry dziekuje i pozdrawiam

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    prawdopodobnie keylogger - poszukaj na forum jak z tym walczyć!

    ps. to co teraz napisałaś - pewnie też przeczyta
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. #3

    Domyślnie

    Może lepiej poszukaj nowego partnera. On ma bezpośredni dostęp do tego pc?
    najlepiej zrób format wgraj jakieś dobre oprogramowanie i nie dopuszczaj partnera do pc.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  4. #4

    Domyślnie

    no pieknie ! Niestety mamy wspólny komp bo mieszkamy razem ale ta kontrola mnie dobija chciałam jakos sama to załatwic, ale nie wiem jak i znając zycie nic z tym nie zrobie

  5. #5
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    toronto
    Postów
    283

    Domyślnie

    jesli komp jest wspolny to troche lipa...
    ale zawsze mozna uzywac dwoch kont.
    na poczatek polecam skanowanie antywirusem jak nic nie wykryje to format dysku,
    instalka systemu i zalozenie dwoch kont (jedno Twoje drugie jego) zrob sobie dobre haslo (chociaz w sumie jak on cos czai z komputerami to Ci to duzo nie da) pozniej zmiana hasel na gg, poczty i nie zapamietuj hasel w przegladarce. nie wiem czy jeszcze jakis sposob zabezpieczenia w takiej sytuacji jest (no chyba, ze rozstanie, ale takich radykalnych sposobow polecal nie bede...)
    jak mi jeszcze cos wpadnie do glowy to dopisze, albo moze ktos inny ma jakies pomysly.

  6. #6

    Domyślnie

    ale jak zlokalizowac keyloggera i jak go usunąc znalazłam mozilla browers czy to jest to?

  7. #7
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    toronto
    Postów
    283

    Domyślnie

    chyba mozilla browser na to nie patrz
    sprobuj przeskanowac komuter antywirusem (jesli go masz) a jaki nie to moze jakis skaner online
    http://us.mcafee.com/root/mfs/
    http://arcaonline.arcabit.com/index_pl.html
    http://security.symantec.com/sscv6/d...d=ie&venid=sym

    jak cos znajdzie to bedzie opcja usun albo delete i to zrob.

  8. #8
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    Ale zrobienie 2 kont nic prawie nie da... Konto admina beda miec wspolne pewnie i beda znac haslo oboje... a jesli sie ma dostep do root'a no to nic nie poradzisz..

    Niestety

    pozdrawiam
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

  9. #9
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    toronto
    Postów
    283

    Domyślnie

    Cytat Napisał eryk Zobacz post
    Ale zrobienie 2 kont nic prawie nie da... Konto admina beda miec wspolne pewnie i beda znac haslo oboje...
    wiem ze to prawie nic nie da, dlatego napisalem:
    chociaz w sumie jak on cos czai z komputerami to Ci to duzo nie da
    ale w tej sytuacji nic innego do glowy mi nie przychodzi... a moze koles nie jest taki cwany i ten pomysl przejdzie, przeciez ona moze zrobic format i instalke systemu i nie musi mu podawac hasla admina... mozliwe ze koles nie bedzie wiedzial jak zdobyc haslo;p ja bym sprobowal to zrobic i jak to nic nie da to myslalbym co dalej...

  10. #10
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    a może tu by lepsza była szczera rozmowa ?
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj