Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: [przykladowy watek] Pomoc-- gadu-gadu

  1. #1

    Exclamation [przykladowy watek] Pomoc-- gadu-gadu

    Witam serdecznie,
    Mam bardzo wielki problem życiowy. Dla wielu pewnie po przeczytaniu tego posta wyda się to smieszne, ale...

    Nie ma mnie w PL. Kilku znajomych powiedziało mi że mój chlopak (narzeczony) nie jest mi chyba do końca wierny. Próbowałam z nim porozmawiać o tym, ale przez neta ciężko usłyszeć prawdę. Nie wiem komu juz mam wierzyć. Nie chce żałować tego w przyszłości, zwłaszcza że planujemy kiedys ślub. Proszę o pomoc. Musze sprawdzić czy to prawda. Prosze kto mi powie, albo pomoze jak włamać się na jego gg . Wiem że tak się nie robi, ale nie ma mnie nawet w Polsce aby wyjasnić to w inny sposób. Prosze o maila od tych którzy mogą pomoc, będe wdzięczna..... [email protected]

  2. #2

    Domyślnie

    Historyjka jest naprawdę niezła, od jakiegoś tygodnia nie słyszałem lepszej.
    A skąd masz niby pewność ze ta nowa dziewczyna niby ma neta, nie przezywaj tego aż tak tylko w razie czego poszukaj sobie kogoś.
    Zawsze uważałem ze związki na odległość się nie sprawdzają.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie

    hmmm, "pani" co ma ptaszka polecamy www.google.pl a do mode tradycyjnie....

    please close
    BlackIceNavarro

  4. #4

    Domyślnie :)

    @dewi:

    Niezależnie co powiesz, uważam, że nie kochasz tego człowieka i, co więcej,
    póki tego nie zrozumiesz, nie będziesz zdolna do kochania nikogo. Miłość to
    także zaufanie, musisz umieć zaufać. Jakkolwiek, w ludzkich warunkach, nie przeszkadza to w niebraniu ślubu.

  5. #5
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    Heh, kosiarz fajnie to ujołeś z historyjką
    Historyjka jest naprawdę niezła, od jakiegoś tygodnia nie słyszałem lepszej.
    Nawet to z kontem admina była raptem na 2 ale to---> minimum 6 z plusem za ponmysłowość

    Musze sprawdzić czy to prawda. Prosze kto mi powie, albo pomoze jak włamać się na jego gg .
    A tak wracając do problemu to mógłbym Ci poradzić jedno wczuj się w jego skórę jakie byś na jego miejscu ustawiła hasło- to pierwsza sprawa a druga to możesz oczywiście podrzucić mu key'a ale to już jest rudniejsze i pozatym polecam razem z blackicenavarro:
    hmmm, "pani" co ma ptaszka polecamy www.google.pl a do mode tradycyjnie....
    WWW.GOOGLE.PL

    Tp chyba najciekawszy adres a taki zapomniany.

    Jednak przemawia przez mnie szacunek dla bliźnich dlatego w razie pytań zapraszam na PW lub GG
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  6. #6
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    droga Dewi, czy celowo podał<aś> adres e-mail z tak prostą odpowiedzią w przypadku zapomnienia hasła ? a może jesteś facet i cie dziewczyna zdradza ? i to jej mail ...

  7. #7
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    Sapheal

    Jaka Przemowa


    Ale to nie jest forum chyba o milosci i zaufaniu,Jak juz to proponowal bym zalozyc nowy dzial :

    Kod:
    Security Bespieczenstwo w Zwiazkach
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

  8. #8
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Postów
    367

  9. #9

    Domyślnie

    To jest tak głupie że aż musi być prawdziwe. Gratuluje pomysłowości.

  10. #10
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    Dobra a może jednak jako dobrzy ludzie odpowiemy na pytanie a nie będziemy się naigrywali
    No więc tak. Najłatwiej podsłuchać jest rozmowę używając snifferów ale najlepiej wychodzi to tylko w LAN'ie więc odpada. Potem może też być trojan ale te w necie są wykrywalne no chyba że chłopak jest tak głupi że nie ma antywira i innego syfiku który by wyłapał ale to żadko się zdarza. No możesz spróbowac spyware ale to wyższa szkoła jazdy bądź przejąć archiwum przez exploity ale to też wyższa szkoła jazdy Najłatwiej jest chyba pogadać bądź odgadnąć hasło- wczuj się w jego skóre, przecież go znasz więc wiesz napewno czym się interesuje albo poprostu wpisz swoje imię, lub jego imię lub coś tym podobnego
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sniffer Gadu-Gadu w postaci dissectora do ettercapa
    By michalszymanski in forum Komunikatory
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 09-30-2007, 22:19
  2. Gadu-Gadu odzyskanie hasła.
    By Mad_Dud in forum Odzyskiwanie haseł
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 05-21-2007, 08:04
  3. Jak złamać hasło Gadu Gadu
    By karoleek in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 05-06-2007, 18:31
  4. (gadu gadu) Podkreślenie
    By kosiarz in forum Komunikatory
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 03-07-2007, 20:09
  5. Gadu -Gadu przejescie hasła!!!
    By bob200 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 12-27-2006, 11:54

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj