Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Jestem ścigany

  1. #1

    Domyślnie Jestem ścigany

    Witam, jestem prawdopodobnie na dzień pisania tego postu ścigany i chciałem zapytać czy istnieje duże prawdopodobieństwo że zostanę namierzony. Kupiłem VPSa za bitcoiny, łącze się tylko przez TOR + resetuję go co 10 minut.Z mojego VPSa wykonałem atak DOS na stronę internetową. Chciałbym od was dowiedzieć się jakie prawdopodobieństwo jest że mnie zgarną, bo mi się wydaję że nie będzie łatwo ale wolę się upewnić.
    Ostatnio edytowane przez xgh69 : 12-24-2015 - 07:35

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał xgh69 Zobacz post
    Witam, jestem prawdopodobnie na dzień pisania tego postu ścigany i chciałem zapytać czy istnieje duże prawdopodobieństwo że zostanę namierzony. Kupiłem VPSa za bitcoiny, łącze się tylko przez TOR + resetuję go co 10 minut.Z mojego VPSa wykonałem atak DOS na stronę internetową. Chciałbym od was dowiedzieć się jakie prawdopodobieństwo jest że mnie zgarną, bo mi się wydaję że nie będzie łatwo ale wolę się upewnić.
    Jeżeli napisałeś tego posta bez zachowania podstaw anonimowości - duże bo zostawileś ślad. Prawdopodobieństwo jest zależne od upartości ścigających i tego, jak wrażliwy był to cel. Jeśli to sprawy rządowe a nie daj bug wojsko, to możliwe, że już u Ciebie byli.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  3. #3

    Domyślnie

    Ehh cel nie był raczej wrażliwy, taka mała stronka. Na dziś dzień nie namierzyli. Miałbym prośbę o podanie mi sposobów jak mnie mogą próbować namierzyć. TORa używam zawsze, komputer skanuję regularnie co 24h a bazę wirusów również aktualizuję, nie piszę z nieznajomymi etc. Szczerze to trochę mam stracha chociaż wiem że to nie profesjonalne i miałem doczynienia z groźbami nt ścigania przez policję w przeszłości. Będę musiał przycichnąć do póki sprawa się nie rozejdzie.

  4. #4

    Question

    Zależy jaka to była stona, czy atak był skuteczny, jakiego rodzaju atak d.o.s to był i jak długo trwał.

    P.S Podeślij linka to sprawdze co to była za strona.

  5. #5

    Domyślnie

    Trwał pół godziny, wykonany był testowo żeby sprawdzić czy moja maszynka ma dobre łącze. Nie podam Ci linku bo życie mi miłe i nie chce żeby mnie zgarnęli. Jeśli chodzi o atak był on wykonany na warstwie aplikacji. Konkretnie chodzi o HTTP Flood, tj wysyłanie GET'ów do serwera, nie czekanie na odpowiedź i wracanie na początek pętli robione w kilkudziesięciu wątkach. Skrypt napisałem sam, tak więc nie myślcie że jestem pieprzonym script kiddie. Nie podnieca mnie niszczenie stronek, a wiedza, że jak będę chciał to mogę to zrobić.

  6. #6

    Domyślnie

    A wiesz czy atak był skuteczy ?

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    /dev/random
    Postów
    556

    Domyślnie

    he he Ksiazke napisz :P

    Najpierw bierzesz sie za cos na czym sie nie znasz, potem panikujesz... i jeszcze piszesz o tym na forum. Gratulacje

    Swiat schodzi na psy...
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

  8. Domyślnie

    No faktycznie próbujesz się na forum pochwalić? Bo jesli tak to twój strach jakoś tego nie pokazuje ;D

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj