Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 17

Temat: wi fi z zabezpieczeniami- RATUJCIE!

  1. #1
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Bytom
    Postów
    6

    Exclamation wi fi z zabezpieczeniami- RATUJCIE!

    Witam!
    dorwałam ten portal z nadzieja, ze mnie uratuje..
    przypuszczam, ze zwracam sie w tym momencie tylko do grona meskiego.. wiec przejde do sprawy:
    chodzi oczywiscie o łamanie hasla sieci wi fi. Sytuacja wyglada tak:
    moj facet jest w Holandii, wzial ze soba oczywiscie laptopa [ostatnim razem mial farta, że nie mieli zabezpieczen..] no i wykryl wokol siebie jakies 3 czy nawet 4 sieci bezprzewodowe, ale niestety wszystkie z haslem.. mieszka nad kafejka internetowa, ale Turasy to kawal ***ja wiec koles mu powiedzial ze neta nie podepnie.. wiec ja jestem ostatnia deska ratunku.. kompletnie nie znam sie na lamaniu hasel do sieci bezprzewodowych dlatego bardzo Was prosze o POMOC, nie watpie ze macie o tym pojecie.. podajcie mi nazwy wszystkich mozliwych i skutecznych programow do lamania hasla sieci wi fi [nazwy sieci chyba zna], ktore oczywiscie sa dostepne za free, chcialabym je zrzucic na plytke i mu wyslac.. mysle ze sobie chlop poradzi, tylko poprostu musi miec instalki..
    sory z gory jesli popisalam jakies nielogiczne bzdury, ale mam nadzieje ze mnie skumaliscie.. niestety sama sobie nie poradze..
    pozdrawiam!

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    a niemożesz sobie poszukac w necie o sieciach bezprzewodowych dupereli
    tylko oczekujesz przepisu
    na gotowo twój facet niech idze do kafejki i zapałaci
    jak te wszytkie turasy
    a ja wtym czasie ide wczesac hotdoga

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    hmmmm... z technologia rakietowa wspolnego wiele to to nie ma... no ale niech bedzie - tak z pamieci kismet i aircrack lub aircrack-ng ze wszystkimi aplikacjami towarzyszacymi...

    1. dokumentacja do wszystkich jest na necie...
    2. jak piszesz w dziale wardriving to moze widzialas juz www.wardriving.pl - ani to partnerzy ani konkurencja, po prostu calkiem niczego sobie zrodlo wiedzy...
    3. jak Twoj facet zlamie juz haslo to moze sie tez zarejestruje i podzieli wrazeniami
    4. ... zanim sie zabierze za lamanie hasel to przypomnij mu ze to jest karalne!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Bytom
    Postów
    6

    Domyślnie

    ble34 chyba nie skumales o co chodzi, ale dzieki za nijaka odpowiedz, bo chyba zapomnialam dopisac, ze jak ma ktos w tym stylu odpowiadac to niech wcale nie odpowiada ;/
    bo tu nie chodzi o brak kasy na kafejke tylko o wygode korzystania z internetu w domu i intymnosci rozmowy w pokoju a nie w kafejce na skype, gdzie jest pełno ludzi ktorzy przeszkadzaja, gadaja i gapia ci sie w monitor ;/ zreszta pewnie i tak nie skumasz jesli nie byles nigdy w takiej sytuacji..

    tqm - dzieki za odrobine zrozumienia, aircracka juz mialam.. a ze jest to karalne - to on akurat wie

    napisalam tutaj widocznie z tego powodu, ze nie mam tyle czasu, aby chodzic po stronkach i testowac co sie da, bo oprocz szkoly, pracy i robienia prawka mam jeszcze pare innych rzeczy na glowie i zalezy mi na czasie ;/

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hymm.. jeśli nie chodzi o kasę...
    to zawsze można znaleźć jakiegoś innego providera...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  6. #6
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Bytom
    Postów
    6

    Domyślnie

    taaa pod warunkiem, ze masz na to czas, bo ciezko zajmowac sie tym kiedy tyrasz 12h, spisz po 6h, 2,5h spedzasz w aucie i az 3,5h masz na to zeby zrobic zakupy, zarcie, wykapac sie i chwile odpoczac.. ;/

  7. #7
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hihi spisz po 6h to ja ci zazdroszczę też bym tak chciał
    Nareście bym sie wyspał

    Podejrzewam że wystarczy doslownie jeden czy dwa telefony do jakiejś lokalnej firmy ISP - i zjawią się z pocałowaniem w rączkę.
    Skoro idzie znaleźć czas na hackowanie sieci to i na telefon się na pewno znajdzie - jedna zarwana nocka jeszcze nikogo nie zabiła

    (chyba ze ja jestem nieśmiertelny i sie nie znam )
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  8. #8
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Bytom
    Postów
    6

    Domyślnie

    zycze powodzenia w takim podejsciu tymbardziej ze chyba nie przeczytales, ze nie chodzi o mnie i nie w polsce..

    chyba jednak sama wiecej wykombinuje, bo widze ze liczac na Wasza pomoc daleko nie zajde..

    a osoby ktore jednak sa zyczliwe prosilabym zeby mi powiedzialy czy program NetStumbler rozwiazuje takie sprawy..? i czy Kismet jest tylko pod Linuxa ?

    ps eMCe w takim razie moze pogadamy a ten sposob, ze sie bedziesz wymadrzal swoja wiedza z zakresu informatyki a ja bede opowiadac o materacach zmienno cisnieniowych, sposobach profilaktyki odlezyn albo ich pielegnacji itp co ty na to? ;/

  9. #9
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    Pokaż mi post w którym się wymądrzam moją (i tak skąpą) wiedzą z dziedziny informatyki...

    Nieraz zamiast łamać prawo można znaleźć dużo prostsze rozwiązanie! I takowe proponuję ci znaleźć...

    To że nie chodzi o Polskę a (jak sie domyślam) Turcję wiem - czytałem dokładnie post...

    Dla mnie to by był kolejny argument za tym żeby nie ryzykować - pomyślałeś przez chwilę jakie mogą być konsekwencje w razie czego?

    ps eMCe w takim razie moze pogadamy a ten sposob, ze sie bedziesz wymadrzal swoja wiedza z zakresu informatyki a ja bede opowiadac o materacach zmienno cisnieniowych, sposobach profilaktyki odlezyn albo ich pielegnacji itp co ty na to? ;/
    Bardzo chętnie - zaluż temat w offtop - moja mama to studiuje - często ją przepytuje z notatek - może ja i ona się czegoś dowiemy

    PS. Osób które wymyślają jakieś powody dla których mielibyśmy dać instrukcje jak się włamać gdziekolwiek troszkę już na tym forum było - może dlatego jestem wyczulony na tym punkcie... ( w tym przypadku jestem skłonny uwierzyć że sytuacja jest prawdziwa ) jednak nie jestem skłonny do zmiany mojego zdania że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście - nie zawsze trzeba bawić się w bohatera i wybierać łamanie prawa - czy chociaż postaraliście się z chłopakiem żeby znaleźć jakieś inne źródełko internetu? Cokolwiek zrobiliście w tym kierunku żeby nie łamać prawa, zabezpieczeń itp a całą sprawę rozwiązać pokojowo? - Przejść jeszcze raz do sąsiada z dołu i przedstawić mu jaka jest sytuacja - że chodzi o intymność - że w kafejce to nie to samo - że się ugadacie na jakieś godziny w których w kafejce nie ma ruchu albo jest zamknięta żeby łącza nie przeciążać etc... ?

    Może zamiast zakładac ten temat lepiej bylo założyć temat "Sposób na (tymczasowy?) internet za granicą"

    Na zakończenie powiem tylko jedno słowo:

    Alternatywa!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  10. #10
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Bytom
    Postów
    6

    Domyślnie

    na mój gust nie wymądrzasz sie coprawda informatyka, ale robisz z siebie obronce ucisnionych, oczywiscie nie jest w Turcji i nie sadze, zebys i tak zrozumial taka sytuacje, bo w takiej nie byles nigdy, a nastepnym razem pomysl tez o tym, że jesli ktos pisze, ze chce cos zrobic niezgodnego z prawem to widocznie nie widzi juz innej deski ratunku, bo probowal juz robic, co potrafil.. a co do tego wybierania sobie godzin w kafejce to powiem ci tylko tak: czas na rozmowe jest TYLKO w sobote na wieczor, a wtedy jest tam ZAWSZE ruch. I nie pisz juz o tym jaki to nie jestes uczciwy [a ja nie, bo przeciez szukałam programow..] - nie doslownie oczywiscie, bo jeszcze pewnie pomyslisz,ze jestem na tyle ograniczona i glupia ze sama nie wiem co pisze..
    nie bede pisac o swojej profesji, bo to nie jest forum na ten temat ;/
    "DZIEKUJE" za pomoc, znalazlam sama
    http://www.wardriving.pl/software-programy.php
    i tobie rowniez zycze zeby ktos byl dla ciebie rownie uprzejmy i chetny do pomocy tak jak ty pomogles mi [czyli w ogole], choc nie powinno sie zle zyczyc nikomu, ale czasem mnie szlag trafia jak widze w ludziach zero zrozumienia.. ;/

    i mam ostatnia prosbe do ciebie - zwyczajnie nie odpisuj, albo zamknij ten temat, bo twoje odpowiedzi tylko mi temparature podnosza
    pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. ratujcie bo zwariuje!!!
    By beti in forum Hacking
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 04-01-2007, 19:13

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj