Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: cout << "Witam :)" << endl;

  1. #1
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    ../../../../../../../../../../
    Postów
    17

    Domyślnie cout << "Witam :)" << endl;

    Witam więc, Bartosz mi na imię. Wiosen mam dopiero 15.
    Aktualnie uczę się c++, php, delphi i dziś zacząłem c# :P
    W między czasie zajmuje się "hakierowaniem".
    Rejestrując się tutaj liczę na pomoc w razie potrzeby, poznanie nowych, miłych osób, pomoc komuś, oczywiście w miarę możliwości .

    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,

    15 lat to dobry wiek na taki start. W moim wieku (pod warunkiem że będziesz dążył tą ścieżką) powinieneś być już całkiem niezły (a jestem 9 lat starszy).

    Hmm mam dla Ciebie wskazówkę/poradę. Inni mogą się nie zgodzić, ale ja widze to na własnej skórze. Ucz się 1/2 jezyków programowania, nie więcej. Ja zacząłem naukę od Pascala (z wiadomych względów i całkiem "bezboleśnie" przesiadłem się na Delphi) a teraz szlifuję C++. Czasami myślę o ASM i czytam tutki odnośnie pisania exploitów, ale jestem w tym cholernie zielony że aż głupio, ale nie odstawiam tego Bycie zielonym to pierwszy krok to zrozumienia czegoś. Chodzi mi o to abyś nie próbował być ekspertem od wszystkiego bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Spójrz na to tak, że cały swój czas dzielisz na x języków programowania których się uczysz. Jak podzielisz na 2-3 języki, to już wygląda to inaczej a i większe prawdopodobieństwo że się nie zniechęcisz tak szybko.

    Tak czy inaczej - powodzenia
    Ostatnio edytowane przez reiko : 04-01-2013 - 12:14

  3. #3
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    ../../../../../../../../../../
    Postów
    17

    Domyślnie

    Hej, dzięki za rady, możliwe, że masz rację, więc póki co będę cisnął tylko c++ i php
    php w sumie jest proste i przyjemne, więc sporą uwagę włożę w c++, za jakiś czas przejdę na allegro, jakoś będzie

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj