Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Phishing do strony

  1. #1

    Domyślnie Phishing do strony

    Witam. Poszukuje podpowiedzi jak mogę zrobić kopie strony (np. Tibii czy innej gry) tak aby wszystkie dane byly z orginalnej strony i byly one świeże. Czy wystarczy że zapisze orginalna strone oraz dodam skrypt java wysyłający wiadomość na email z loginem i hasłem? Dla przykładu podal link do takiej strony:. Nie za bardzo rozumiem jak napisać skrypt odpowiadający za wysłanie loginu i hasła na email albo jak wyedytowac taka strone aby tak sie dzialo. Prosze o pomoc.
    Ostatnio edytowane przez kavasakiv : 01-09-2013 - 21:17

  2. #2

    Domyślnie re:

    Dear kid!

    daj sobie spokoj z tibia ...

    co do phishingu to najlepiej zapisac strone w html i po prostu do formularza podpiac sobie formularz email, najlepiej zeby po wyslaniu wywalalo blad albo info ze logowanie tymczasowo wylaczone

    @up czyli po prostu edytujesz htmlek i dajesz mail() i dalej w php jedziesz i na serwer (tylko tyle)

    nie uzywaj do tak prostej rzeczy javy bo jest podejrzana, wolna na stronach i potrzebuje zazwyczaj zezwolenia, uzyj mail() w php bo jest szybkie i niezawodne, wystarczy ze serwer obsluguje ta funkcje a 95% serwerow obsluguje

    najlepiej zalatw sobie tez domene fajna i hosting bez reklam bo reklamy wzbudza podejrzenie

    tyle, reszte sam musisz zrobic

    ps. jak dalej nie rozumiesz to daj sobie z tym spokoj bo to nie jest warte dla tibii czy innych gier, kid

    edit: jezeli chcesz miec aktualne info z oryginalnej strony to jest do tego funkcja rowniez w php albo nawet js (a nawet w html <lol2> tylko ze html musi byc strona zbudowana z jednym warunkiem ktory nie jest tu istotny bo html nie warto do takich rzeczy stosowac, co do php to sporo babrania z tym, wiec najlepiej zostan przy statycznej stronie i recznie ja aktualizuj w miare mozliwosci)
    Ostatnio edytowane przez bin : 01-11-2013 - 04:31

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    nie dokarmiac - jest zima, Darwin zrobi swoje
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj