Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Jaki program do łamania haseł WINRAR?

  1. #1

    Smile Jaki program do łamania haseł WINRAR?

    Jak w temacie

    Waszym zdaniem jaki jest najlepszy i najszybszy program do łamania haseł winrar?

  2. #2

    Domyślnie

    Advanced Archive Password Recovery - http://www.tucows.com/preview/279543

  3. #3
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Thumbs down :P

    Zgadzam sie z przedmówcą ale zaden program nie zrobi tego szybko poczekasz sobie troszke

  4. #4
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    Kielce
    Postów
    131

    Domyślnie

    no coz, to jest zapewne algorytm typu bruteforce, wiec sprawdzenie kilku tysiecy mozliwosci to nie jest kwestia dnia ;p
    "W życiu wszystko ma jakiś sens, tylko trzeba go odnaleźć. No i często ma on odmienne znaczenie dla różnych osób."

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    To jest brute-force poza tym program w wersji darmowej ma ograniczenie do max 5 znakow w hasle wiec jak masz dluzsze to odpada :-(

  6. #6

    Domyślnie

    full wersje się skombinuje Tylko zastanawiam sie ile to może trwać :/ i czy można to zapałzować z opcją wyłączenia kompa :P

    Może dokłądnie powiem w czym jest a właściwie za 3,5gb będzie problem :P
    Ściągam Pliczek z emule o nazwie:

    reFX.Nexus.VSTi.DXi.v1.01-ArCtiC.rar

    I ma negawtywne komentarze ze względu na brak hasła do rar. Nie wiem co w haśle będzie (litery, cyfry,znaki) i choćby mi to zajeło tydzień czy 2 ale aby można było to jakoś pałzować z opcją wyłączenia kompa.

    PS: A może ktoś zna przypadkiem z kąś hasło do tego pliku lub poda mi namiar inny do tego (reFX NEXUS)

  7. #7
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Thumbs down Lol

    Takie pliki z emule to najczesciej jakis shit czyli nie to co szukales moze byc tylko tak podpisane ale moge sie mylic a co do pałzowania to chyba sie nieda ale sprawdz czy jest opcja stop lub pauza ale raczej nie a trwac chyab bedzie do kilku dni bez znaków specjalnych oczywiscie spróbuj otworzyc rara a nie rozpakowac moze byz zapisane hasło w archiwum w srodku po prawej stronie zdaza sie tak w plikach z emule moze zawiele niepomoglem ale napisalem swoje zdanie na ten temat


    Pozdrawiam!!!

  8. #8
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    "przypauzujesz" hibernując komputer - choć ja ostatnio jestem dość uczulony na tą opcje bo tak system stracił - ale używałem dość długi czas i się nic nie działo więc to pewnie to tylko takie moje ironiczne szczęście ehh...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  9. #9

    Domyślnie

    Też straciłem w ten sposób sytem :/

  10. Domyślnie

    Dotad wszystko bylo ok.Na forach roznego typu dowiedzialem sie ze operatorzy blokuja Imei w przypadku nie placenia abonamentu.Czy to moze byc to?I jak temu zaradzic?Szkoda mi phona...Gdybyscie mogli podac metody.Programy albo cos.Nemesis i zmiana product key nie pomaga.Zmienic imei?Ale jak?...Z gory dzieki!!!
    waleeed

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Krótkofalarstwo - jaki sprzęt na początek??
    By eMCe in forum Systemy radiokomunikacyjne
    Odpowiedzi: 36
    Autor: 02-02-2019, 03:18
  2. Jaki software do blogowania?
    By TQM in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Autor: 03-16-2007, 14:52
  3. Odpowiedzi: 9
    Autor: 02-27-2007, 11:15
  4. jaki najlepszy klien irc?
    By ironwall in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 02-18-2007, 23:35
  5. Pomocy! Jaki To program? Czy taki istnieje?
    By hakierek18 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 12-14-2006, 20:49

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj