Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Archiwum Nowe Gadu-Gadu.

  1. #1

    Question Archiwum Nowe Gadu-Gadu.

    Witam Jestem moderatorem na forum o tematyce telefonów komórkowych, ale w tej dziedzinie, której poświęcone jest wasze forum jest dla mnie czarną magią Posiadam program archive.db Tools do odczytywania archiwum gg. Jednak po skopiowaniu plików Archiwum i Listy kontaktów nie mogę odczytać tego archiwum. Jedynie wtedy mogę odczytać, kiedy jestem zalogowany na GG. Wyskakuje takie okienko po próbie odczytania pliku archiwum.



    Czy jest możliwość jakiegoś odszyfrowania tego czy jakiegoś obejścia? Bo chciałbym zachować swoje archiwa rozmów, a pojedyncze eksportowanie rozmowy do pliku tekstowego lub html jest czasochłonne z racji tej, że rozmów jest bardzo dużo;/ Chyba, że jest inny sposób na odczytanie pliku archiwum.

  2. #2

    Domyślnie

    nie uzywać nowego gg?

  3. #3

    Domyślnie

    No nie o taką pomoc mi chodziło

    ///EDIT

    Z tego co wyczytałem plik archiwum w nowym gg szyfrowany jest algorytmem AES256 i czy jest sposób, żeby to odszyfrować?
    Ostatnio edytowane przez steefl : 07-22-2009 - 17:09

  4. #4

    Domyślnie

    jasne ze jest sposob, tylko czy ludzka cywilizacja nie wyginie zanim ten sposob da pozadany efekt hmm

  5. #5

    Domyślnie

    Czyli jest to trochę jakby nierealne. No ok dzięki i za to. W razie gdyby nikt nie miał żadnych pomysłów co z tym z fantem zrobić to temat można zamknąć.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał steefl Zobacz post
    Jednak po skopiowaniu plików Archiwum i Listy kontaktów nie mogę odczytać tego archiwum. Jedynie wtedy mogę odczytać, kiedy jestem zalogowany na GG. Wyskakuje takie okienko po próbie odczytania pliku archiwum.
    No to wczym problem mozesz odczytac tylko, kiedy jestes zalogowany na gg i tak ma być, bo w poprzednich wersjach, plik mogles odczytac nie podajac hasla do profilu, ani do serwera.

    A jak każdy człowiek wie nie czyta się cudzych listów.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cwenu Zobacz post
    No to wczym problem mozesz odczytac tylko, kiedy jestes zalogowany na gg i tak ma być, bo w poprzednich wersjach, plik mogles odczytac nie podajac hasla do profilu, ani do serwera.

    A jak każdy człowiek wie nie czyta się cudzych listów.
    Jestem dojrzałym człowiekiem i nie w głowie mi takie dziecinne zabawy jak przeglądanie cudzej korespondencji czy inne takie zbędne bajery, więc niczego nie sugeruj jeśli nie znasz człowieka! Czasami jak gdzieś jadę i biorę lapka, a nie ma żadnego hot-spota w okolicy, więc nie połączę się z gg i nie zaloguję się. Ale używam neta połączenia GPRS w telefonie i kiedy potrzebuję coś sprawdzić w archiwum rozmów, coś przypomnieć to nie ma takiej możliwości bez dostępu do neta. Dlatego też zapytałem czy jest jakaś możliwość na ominięcie tego, żeby móc przeczytać swoje archiwum bez dostępu do sieci. A jak nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz, bo to co napisałeś sam wiem i do niczego mi się to nie przyda.
    Ostatnio edytowane przez steefl : 07-25-2009 - 12:16

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    BTW - jak musisz pracowac w niepewnej sieci (wifi na przyklad) to postaw jakikolwiek VPN i puszczal calych ruch przez tunel, wtedy rybka co sie dzieje do okola. Ja tak robie w hotelach, na lotniskach, stacjach benzynowych itd. Mam swoje stale IP, do mojej sieci ruch szyfrowany, dalej leci plaintext ale to juz ze srodowiska ktore ja kontroluje - inaczej tez bym sie nie zalogowal do wiekszosci miejsc :P
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  9. #9

    Domyślnie

    No w końcu jakaś sensowna rada Chyba będę zmuszony tak zrobić w każdym razie dzięki, a temat można zamknąć

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Autor: 11-10-2008, 19:19
  2. Odpowiedzi: 6
    Autor: 09-13-2008, 00:17
  3. Sniffer Gadu-Gadu w postaci dissectora do ettercapa
    By michalszymanski in forum Komunikatory
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 09-30-2007, 22:19
  4. [przykladowy watek] Pomoc-- gadu-gadu
    By dewi in forum Socjotechnika
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 07-17-2007, 10:00
  5. Jak złamać hasło Gadu Gadu
    By karoleek in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 05-06-2007, 18:31

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj