Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: ,,BackTrack 3 Final''. Wireshark i EtterCap programy się wyłączają dlaczego ?

  1. #1

    Domyślnie ,,BackTrack 3 Final''. Wireshark i EtterCap programy się wyłączają dlaczego ?

    Witam

    Wypaliłem sobie ,,BackTrack 3 Final''. Jest to bootowalna płyta Live DVD+RW, wypalona z prędkośćią 4x. W laptopie mam 512-Ramu.

    1) Kiedy uruchamiam program Wireshark i zbiera on pakiety, i kiedy nazbiera około 250000 tyś pakietów to wireshark znika z pulpitu i tak za każdym razem, wiecie może dlaczego tak się dzieje ? Kiedy gdzieś wyczytałem że jak wireshark nazbiera 100MB pakietów to działa nie stabilnie i różnie wtedy z nim bywa.

    Wiecie może co zrobić by wireshark nie znikał z pulpitu po nazbieraniu 250000 pakietów i mógłby nazbierać więcej niż 250000 pakietów ?

    2) Tak włączam program EtterCap. Kiedy połącze się z internetem to uruchamiam ettercap wybieram interfej na którym mam internet i naciskam na start by już działał. Potem skanuje hostów ze swojego zakresu IP, i ettercap ma jakieś 40-hostów. Potem otwieram liste hostów i później uruchamiam arp poisoning, ettercap wyłapuje chasła i działa ten arp poisoning jakieś 10, 15-minut i po tym czasie ten ettercap znika z pulpitu. Uruchomiłem ponownie ettercap i zrobiłem to samo, i nie stety to się powtarza za każdym razem.

    Wiecie może dlaczego ten ettercap się sam wyłącza czyli znika z pulpitu ? Jak temu zaradzić ?

    Ktoś napisał na tym forum że BackTrack 3 Final chodzi bez zażutów. Nie wiem co ta osoba miała na myśli ale ja się chyba z tym nie zgodze.

  2. Domyślnie

    Twoje "Chasła" są żenujące ...

    Odpal oba programy w terminalu i zobacz jakie błędy wywala na stderr/stdout.
    Ostatnio edytowane przez Sayane : 12-30-2008 - 19:25

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Autor: 10-08-2008, 00:35
  2. Odpowiedzi: 1
    Autor: 09-28-2008, 19:09
  3. Odpowiedzi: 5
    Autor: 09-07-2008, 22:17
  4. Ettercap-gg, Uap, sniffery, Wireshark
    By NoeXpl in forum Komunikatory
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 05-13-2008, 16:16

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj