Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 14 z 14

Temat: Obliczanie kosztów stworzenia strony internetowej

  1. #11

    Domyślnie stworzenie względnie aktualizacja stronki

    Witam,

    nie trafiłem tu przypadkowo. Szukałem jakiegoś forum, na którym znajdę osoby takie, jak te wypowiadające się w tym wątku.
    Mam troszkę dość różnego rodzaju firm i pseudo-specjalistów oferujących usługi tworzenia www. Przyczyn nie będę omawiał.
    Do sedna. Szukam kogoś, kto mógłby profesionalnie zająć się stworzeniem nowej stronki firmowej (względnie aktualizacji aktualnej strony; z naciskiem na nową stronę od podstaw).
    W przeciągu 2 lat strona miała już dwie odsłony. Druga oczywiście lepsza niż pierwsza. Jednak świat i upodobania się zmieniają - zdecydowaliśmy wprowadzić kilka dużych zmian.

    Więcej szczegółów z chęcią podam osobom zainteresowanym.
    A żeby nie było niedomówień i wątpliwości - tak sobie wyobrażam współpracę:
    1. ustalenie wymagań, opis projektu z mojej strony
    2. informacja zwrotna (możliwości, koszt, czas realizacji, itd)
    3. podpisanie umowy o dzieło z przeniesieniem praw autorskich
    4. przedpłata (do uzgodnienia)
    5. realizacja
    6. w miarę możliwości współdziałanie na etapie tworzenia grafiki, doboru kolorystyki itd
    7. akceptacja / uwagi + poprawki
    8. płatność końcowa

    Osoby zainteresowane proszę o PM.

  2. Domyślnie

    Witam,

    nie trafiłem tu przypadkowo. Szukałem jakiegoś forum, na którym znajdę osoby takie, jak te wypowiadające się w tym wątku.
    Mam troszkę dość różnego rodzaju firm i pseudo-specjalistów oferujących usługi tworzenia www. Przyczyn nie będę omawiał.
    Do sedna. Szukam kogoś, kto mógłby profesionalnie zająć się stworzeniem nowej stronki firmowej (względnie aktualizacji aktualnej strony; z naciskiem na nową stronę od podstaw).
    W przeciągu 2 lat strona miała już dwie odsłony. Druga oczywiście lepsza niż pierwsza. Jednak świat i upodobania się zmieniają - zdecydowaliśmy wprowadzić kilka dużych zmian.

    Więcej szczegółów z chęcią podam osobom zainteresowanym.
    A żeby nie było niedomówień i wątpliwości - tak sobie wyobrażam współpracę:
    1. ustalenie wymagań, opis projektu z mojej strony
    2. informacja zwrotna (możliwości, koszt, czas realizacji, itd)
    3. podpisanie umowy o dzieło z przeniesieniem praw autorskich
    4. przedpłata (do uzgodnienia)
    5. realizacja
    6. w miarę możliwości współdziałanie na etapie tworzenia grafiki, doboru kolorystyki itd
    7. akceptacja / uwagi + poprawki
    8. płatność końcowa

    Osoby zainteresowane proszę o PM.
    Kolego nie ten temat, nie ten dział nawet.

    Co do autora postu, słuchaj różni specjaliści jak i "specjaliści", różnie cenią swoja prace. Aktualnie jest tendencja do zaniżania cen za tego typu usługi przez osoby, które pobieżnie znają temat i uważają, że da się na tym zarobić. Tworzą strony za grosze, strony niezgodne ze standardami, z mnóstwem błędów itd. Ceniące się firmy biorą natomiast grubą kasę za tworzenie stron. Mają za to profesjonalne podejście. Jak już wcześniej wspomniano nie ma z góry określonych cenników, bo tego nie da się zrobić. Trzeba poszukać jakie są mniej więcej ceny, ile kto bierze za prostą stronę firmową jak i za skomplikowane portale oparte na autorskich rozwiązaniach. W moim odczuciu można liczyć sobie za stronki od 50 złociszy do bagatelnych sum, które ciężko sobie wyobrazić (przykład nowa strona prezydencka). Stronka, o której Ty pisałeś w pierwszym poście to rodzaj wizytówki internetowej, a zaproponowane 500 zł. to naprawdę wygórowana cena, chyba, że wyglądem będzie powalać.

    To tyle z mojej strony.
    Pozdrawiam

  3. Domyślnie

    HTML + CSS + troszke grafiki + galeria js - 120
    A ile stworzenie takiego czegoś im zajmuje? bo cena dosyć niska. Kilka godzin roboty? + jeszcze trzeba liczyć czas na dogadywanie sie z klientem (a zdarzają sie ludzie którzy nie wiedzą czego chcą).


    By zrobić od podstaw dobrą stronę z grafiką trzeba "troszkę" przy tym posiedzieć.

  4. #14
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    @dziadek... zanim odpowiesz na posta zobacz kiedy byl pisany bo ten to praktycznie nieboszczyk sprzed ponad pol roku - bardzo watpliwe aby autor szukal nadal odpowiedzi na swoje pytnie.

    Prosze nie odkopywac umarlakow jesli na prawde nie ma nic konkretnego do dodania. Zamykam.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. kradzierz strony internetowej
    By trefl in forum Problemy/Skargi
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 06-10-2010, 20:56
  2. Sterowniki do kamery internetowej
    By Ptachor in forum Windows
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 03-12-2009, 00:19
  3. Porty Strony ,Błedy strony ,Fake mail !!!
    By Cyber100 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 07-05-2008, 15:21
  4. Hackowanie gry internetowej diablo 2 battlenet
    By xdiablo in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 12-05-2007, 18:24
  5. Testowanie bezpieczeństwa aplikacji internetowej
    By coefficient in forum Security
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 12-02-2007, 20:09

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj