Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 21 do 25 z 25

Temat: zaginione hasło na microSD 1GB

  1. #21

    Domyślnie Też tak mam

    Witam!!!
    Mój problem jest bardzo podobny. Kupiłam kartę Micro SD 2 GB wrzuciłam w nokie 6131 wpisałam hasło i wszystko było super. Działało przez 2 lata i nawet po wyjmowaniu z tele nie żądało hasła. Niestety tele rozbiłam, hasła zapomniałam i teraz jak wkładam do nowego pisze wprowadź hasło karty :-((( Nie mam żadnego pomysłu jak karte rozkodować. Słyszałam, że niektórzy potrafią to robić, ale nie gwarantują, że będzie działało. Czytnik kart pokazuje to samo co tele, czyli wprowadź hasło
    Bardzo zależy mi na tych danych z karty i jeśli ktoś zna rozwiązanie byłoby super........

  2. #22

    Domyślnie

    spróbuj ogarnąć sobie tzw adapter na taką karte i podpiąć przez sd do komputera nie powinno być problemu i kopiujesz dane na dyski i format na karcie powinno zadziałać

  3. #23

    Unhappy

    Mam identyczną Nokię 6131 i męczę się z odzyskaniem hasła. Przez adapter i czytnik nie widzi karty. Dane, tak jak dla każdego, są dla mnie bardzo ważne.
    Mile widziany byłby link do jakiegoś programu do odzyskiwania haseł. Bardzo proszę o pomoc!

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Osiolek Zobacz post
    Mam identyczną Nokię 6131 i męczę się z odzyskaniem hasła. Przez adapter i czytnik nie widzi karty. Dane, tak jak dla każdego, są dla mnie bardzo ważne.
    Mile widziany byłby link do jakiegoś programu do odzyskiwania haseł. Bardzo proszę o pomoc!
    odpal linuksa np ubuntu live cd to powinno ci pomóc

  5. #25

    Domyślnie

    A po jakiego grzyba mi linux w tej sprawie Zresztą mam już Ubuntu.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj