Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: potrzebne linki TQM

  1. #1
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    zabrze
    Postów
    19

    Exclamation potrzebne linki TQM

    Mam prosbe zaczynam bawic sie w pisanie w programowanie ale potrzebuje linkow konkretnie hodzi mi o pythona z tego co zauwarzylem to TQM jestes tu obeznany prosze przeslij mi kilka ps co do ostatniej wtopy z moim postem to sprawa wygladala tak jak napisalem ale gosc który to niby zalatwial zrobil mi lipe sprawdzilem to co napisal i tam nic nie bylo.sorki za zly wstep ale kazdy robi bledy i jeszcze jedno mialem kiedys zaszczyt bawic sie visualem c++ w wersji 6 ale kur... a szlag mi trafil plytke i wszystko poszlo do du..y a triale niestety mnie nie satysfakcjonuja.W necie sprawdzalem linki ktore znalazlem ale niestety nie opisuja interfejsu a to jest bardzo zle bo jak sie mam nauczyc jezyka skoro nie znam interfejsa moze byc ewentualnie link do jezyka perl ale tez z opisem posiadam obydwa . Dziekuje za linki jakie zamiescicie i co do jednego szukam linkow tez sam ale niestety moja praca tyle zajmoje ze niemam mozliwosci za dlugo szukac gdyz dziennie maksymalnie siedze 1-2 godzin max na kompie.pracuje w akordzie wiec jak wracam z roboty to jestem na maxsa wyj...y.
    zamieszcze dwa posty pierwszy to info stare jak swiat aby przypomniec co poniektorym czy wiedza kim sa czy moze zapomnieli a drugi to zapytanie jak sprawdzic ip goscia...prosze odpowiedz mi bo co do poniektorych to widze ze niemam na co liczyc zapomnieli czym jest bowiem haker....

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    tutej!
    Postów
    233

    Domyślnie

    a Ty zapomniałeś co to priv, ortografia i interpunkcja.....


    KOD_03

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Co do Python'a to nie moja dzialka - moze ktos inny podrzuci linki, sa na forum osoby piszace w tym jezyku. Co do Perl'a za to - jakis czas temu napisalem 3 czesci 'kursu', ktory prowadzilem na tym forum:
    - http://hack.pl/forum/thread3593,perl..._podstawy.html
    - http://hack.pl/forum/thread3596,perl...procedury.html
    - http://hack.pl/forum/thread3703,perl...przyklady.html

    To da Ci juz dobry start... dalej proponuje przegladac kod ktory pisza inni i doczytywac w dokumentacji (linki sa w tych 3 czesciach).

    P.S.
    Nastepnym razem pisz mniej chaotycznie - ciezko zrozumiec o czym piszesz i jak chcesz cos ode mnie bezposrednio to uzywaj PM a nie pisz na forum. To najzwyczajniej w siecie wyglada niezbyt ladnie...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. Domyślnie

    tqm ma prywatnego fana ;-)

  5. #5
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    zabrze
    Postów
    19

    Smile TQM dzieki

    Dziek za linki chyba zaczynam zmieniac zdanie co do osob na tym forum ... Mysle ze zle ocenilem was.
    Kazdy moze sie pomylic... Sztuka jest umies powiedziec -"przeprzaszam"
    ide spac bo z nocki wrocilem
    Mam ciekawa lektore do przejrzenia , wiec musze sie dobrze wyspac



    Nasza wiedza jest i będzie zawsze ograniczona. Nasza ignorancja jest i pozostanie nieograniczona i nieskończona
    Nasza wiedza jest i będzie zawsze ograniczona. Nasza ignorancja jest i pozostanie nieograniczona i nieskończona.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

    Domyślnie

    ja też chcę mieć prywatnego fana umiem śpiewać, tańczyć i skakać na jednej nodze :P

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    tutej!
    Postów
    233

    Domyślnie

    Cytat Napisał javaman Zobacz post
    ja też chcę mieć prywatnego fana umiem śpiewać, tańczyć i skakać na jednej nodze :P
    umiesz śpiewać na jednej nodze? a może śpiewać jedną nogą <very_funny>

Podobne wątki

  1. potrzebne wirusy !
    By michalski007 in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 03-12-2009, 13:21
  2. Potrzebne komponenty do Delphi 7
    By Mikrut in forum Delphi/Pascal/Lisp
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 09-02-2008, 21:44
  3. gotowy kod - czy potrzebne?
    By javaman in forum Biznes internetowy
    Odpowiedzi: 12
    Autor: 08-10-2008, 14:12
  4. co potrzebne??
    By 4ndr1u in forum Java
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 05-20-2008, 09:17
  5. Linki - zapisywanie
    By northdakota in forum Pomysły/Sugestie
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 08-19-2007, 20:20

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj