Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Konto z pełnym dostępem.

  1. #1

    Domyślnie Konto z pełnym dostępem.

    Jak zrobić konto (obojętne czy to admina czy bolka) które będzie miało nieograniczone prawa w systemie xp-professional, Komp Posiada konto Administratora z hasłem podanym w czasie instalacji xp. I posiada konto ograniczone, do którego mam jedyny dostęp, bios ma hasło, system jest aktualizowany. Ma ktoś jakiś pomysł? z góry dzięki

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Postów
    278

    Domyślnie

    Nudzi się już pisanie o tym samym cały czas.

    http://hack.pl/forum/post24462-9.html
    http://hack.pl/forum/thread2382,hasl...ego_konta.html

    Jak widać 'szukaj' nie boli.

    PS.Przeszukaj sobie forum po kątem słowa 'ophcrack'
    PS1.Za pierwsze nie dam sobie głowy uciąć(nie sprawdzałem)

    Pozdrawiam VLN.
    Kod php:
    $zmienna $_POST['COS']; 
    Zamiast tego :
    Kod php:
    $zmienna htmlspecialchars($_POST['COS']); 
    I mamy zabezpieczenie przed XSS

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Postów
    96

    Domyślnie

    Pierwsze co przychodzi na mysl to jakis soft typu Offline NT Password & Registry Editor, jednak wspomniales ze BIOS jest zabezpieczony haslem. Musialbys wczesniej je usunac (przez wpisanie domyslnego hasla w zaleznosci od producenta Twojego BIOS'u, przestawienie zworek a w ostatecznosci wyjecie baterii). Mozna tez sprobowac zalogowac sie na konto 'System' posiada wszystkie uprawniena, bedziesz mial dostep do panelu Kont Uzytkownikow.
    No pozostaje jeszcze najciezsza artyleria:

    cmd -> net user Admin *

    ;>
    delete (z ang. skasuj) - w programowaniu obiektowym operator niszczący obiekty utworzone za pomocą operatora new (bądź dowolny obiekt, którego adres można pobrać).

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    Belgia
    Postów
    52

    Domyślnie

    Administrator nie ma pełnych praw w systemie, owe prawa ma tylko i wyłącznie konto SYSTEM na które nie można się logować (z tego co wiem) ale jest na to pewny hack. Dokladnie nie pamietam jak sie to robiło bo dawno nie używałem windowsa a pisze z pamięci. Wydajesz polecenie at godzina /interactive cmd.exe gdzie w miejscu godzina podajesz o której godzinie system ma uruchomic proces cmd.exe, (najlepiej za minutkę albo 2) różnica pomiędzy normalnym cmd.exe a tym jest taka otoz ta metoda uruchamia cmd.exe z poziomu manadzera zadań a nie z poziomu użytkownika. Zwróć uwagę na to ze w tytule nie ma już cmd.exe tylko svchost.exe (czy jakos tak ) Uruchom manadzer zadań i wyłącz proces Explorer.exe a w tym okienku svchost.exe wpisz explorer.exe i powinieneś być zalogowany jako SYSTEM

    Pozdrawiam
    Opętana *.tgz paczka ugryzla Dyzia w wacka

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Postów
    96

    Domyślnie

    Up nie wiem czy nie zauwazyles ze powielasz odpowiedzi...Juz wspomnialem o koncie 'Systemu' na ktore mozna sie zalogowac, po co objasniac jak skoro VLN juz podal link do post'a hedVB ktory wszystko ladnie po kolei objasnil. Jest w tym oczywiscie kruczek, polecenie interactive wywoluje nowe zadanie, jezeli usluga harmonogramu zadan jest wylaczona to niestety...zonk.
    delete (z ang. skasuj) - w programowaniu obiektowym operator niszczący obiekty utworzone za pomocą operatora new (bądź dowolny obiekt, którego adres można pobrać).

  6. #6

    Domyślnie

    Nic i nic, wasze głupie pomysły są do bani, nie wiem skąd takie głupoty bierzecie
    konto system - nic a nic nie rusza wszystkie metody sprawdziłem
    net user admin - nic

    nawet płytki przy starcie systemu nie chodzą (f8) brak uprawnień
    PS.Przeszukaj sobie forum po kątem słowa 'ophcrack'

    a najbardziej mnie rozje***je jak oglądam filmiki na youtube jak kolesie hakują
    konto np. system lub admina , z kont nieograniczonych (bez jaj po co mi to)
    empirycznie spróbujcie a potem piszcie !

    PS
    myślicie że programiści microsoftu są debilami
    Ostatnio edytowane przez luke000 : 07-15-2008 - 17:49

  7. Domyślnie

    Krzyczysz i tupiesz jak małe dzidzi tylko dlatego że nam wychodzi a Tobie nie...

  8. #8
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    zabrze
    Postów
    19

    Domyślnie

    co do teksta to masz racje nie na czasie sa na necie programy dzieki którym morzesz z poziomu nie admina dowiedziec jakie sa hasla na danym koncie lol o ile dobrze pamietam ophcrack ... dziala bez instalacji dzieki temu bez problemu sie pobawisz milej zabawy zycze intelekt ludzki to potezna maszyna wiec po co nam te smieszne programiki win i tak jest juz dosc dziurawy a co do windowshita to jest jak ser tylko trzeba wiedziec w która dziórke sie wgryżć po prostu badz czarodziejem : a najlepiej sam se napisz lepszy w C++ bo nie sztuka jest uzywac cudzego sztuka jest zrobic swoj a potem wymiataj i badz
    Ostatnio edytowane przez DarkAngel_on : 09-17-2008 - 19:27

Podobne wątki

  1. Konto Gościa
    By arazahiel in forum Windows
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 04-07-2008, 18:24
  2. Odpowiedzi: 10
    Autor: 01-09-2008, 20:35
  3. Konto shell
    By Virus in forum Hacking
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 12-09-2007, 07:33
  4. Konto
    By didxel in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 04-27-2007, 16:50
  5. Konto Onet
    By ,bartek in forum Hacking
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 01-30-2007, 15:22

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj