Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 13 z 13

Temat: Teraz MY

  1. #11

    Domyślnie

    A mnie najbardziej rozsmieszyła postawa "panów z policji" bronili swojego systemu za wszelka cene ze to nie to i tamto tylko to i sramto, i o przejsciu granic prawa za które zostanie Gorion aresztowany na wizji np. czytanie cudzej korespondecji ale samo włamanie sie do NFZ jest kralne.
    A zapewnienie ze strony tvn ze niezostanie sie aresztowanym jest takie... króche...

  2. #12
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie

    mni nic w tym programie nieśmieszy wiesz poprostu niewiem jaki był cel tego programu
    jesli kolesie po 6 emailach olewają dziure
    to tshenba było rozpierdolic ten serwer w drzazki
    a nie isc do tvn
    zresztą samna nazwa tego programu mówi o jego formie mysle ze z goriona zrobiono tam pionka juz samo to ze cos mam byc prezerntowane na wizji jest dosc kontrowersyjnym pomyśłem zwlaszacza kiedy ma sie na wizji łamac prawo i podpisywac to własnym nazwiskiem

    zreszta kolo z policy mówił ze siec policyjna jest odcieta od internetu
    wiec do czego sie gorion włamał na prywatne konto emial dzielinicowego ?

    niewiem ja powidziałem co otym myśle program to zhenada

    prowadzacy sie pyta gliny czy zna goriona na to koles odpowiada ze jest on znany policji a gorion siedzi cicho no gratuluje
    gorion mowi o serwerze hostingowym prowadzacy odpowiada no panie pawle ale my nic nierozumiemy
    to oczym wy qwa rozmawacie otym ze wserwerach zadowych są dziury
    to wiekazdy ktorego to interesuje

    i koniec
    a teraz szczerze do bólu

    gorion zabłysnoł jak frytka w big braterze

    pokój z wami
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 12-24-2006 - 17:14

  3. #13

    Domyślnie

    Może wśród osób nie mających większego kontaktu z informatyką ktoś kto występuje w TVN jako spec od bezpieczeństwa jest uważany jako ktoś wielki, ale wśród "swoich" jest skończony :/

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj