Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 21 do 22 z 22

Temat: Jak odzyskać 1000$ ?

  1. #21
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Prawdziwy hacker to nie zlodziej - proponuje mniej telewizji a wiecej czytania (aby nie mylic pojec)...

    A teraz co do Twojego problemu - przesylka wyslana samolotem to hmmm... sliska sprawa jesli chodzi o terminy, bo przewoznicy czasami gubia przesylki, pozniej sie one nagle znajduja bez powodu i nikt nie wie skad to cos przylecialo... Skoro paczka zostala wyslana, to powinienes miec numer tracking'owy aby moc sprawdzic, gdzie sie znajduje - czy dostales ten numer, czy wiesz kto jest przewoznikiem, itd?
    Swoja droga, wplacanie pieniedzy na konto bez zadnej umowy?! Firma nie majaca strony w sieci - ehmmm... z kilometra smierdzacy temat.

    Nie wiem co moge poradzic. Policja/Interpol pewnie sobie z tym poradzi ale to bedzie trwalo cholernie dlugo, no chyba ze oszukanych osob jest sporo wiecej to wtedy bedzie sprawa sie toczyc znacznie szybciej. $1000 to nie jest malo, wiec jest o co powalczyc.



    @ALL - prosze nie wszczynac pustych wojen na slowa... jesli odpowiadamy to starajmy sie pomagac albo przynajmniej cos konkretnego wyjasniac. Nie chce kasowac Waszych postow bo nie po to jestem moderatorem ani nie jestem wszechwiedzacy. Starajmy sie jednak trzymac jednak pewnych zasad, ok? Dziekuje.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  2. #22
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    sorry ale są odpowiednie organy od tego np. rzecznik spraw konsumenta!

    definitywnie KOD_03!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Jak odzyskać hasło????
    By VeeGa in forum Odzyskiwanie haseł
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 07-20-2011, 22:52
  2. 1000 zł za włam do CHIP-a – nagrody
    By chip-red in forum Hacking
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 08-28-2007, 11:47
  3. 1000 zł za włam do CHIP-a
    By chip-red in forum Hacking
    Odpowiedzi: 42
    Autor: 06-29-2007, 13:12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj