Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: [przykladowy watek] Pomoc-- gadu-gadu

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Exclamation [przykladowy watek] Pomoc-- gadu-gadu

    Witam serdecznie,
    Mam bardzo wielki problem życiowy. Dla wielu pewnie po przeczytaniu tego posta wyda się to smieszne, ale...

    Nie ma mnie w PL. Kilku znajomych powiedziało mi że mój chlopak (narzeczony) nie jest mi chyba do końca wierny. Próbowałam z nim porozmawiać o tym, ale przez neta ciężko usłyszeć prawdę. Nie wiem komu juz mam wierzyć. Nie chce żałować tego w przyszłości, zwłaszcza że planujemy kiedys ślub. Proszę o pomoc. Musze sprawdzić czy to prawda. Prosze kto mi powie, albo pomoze jak włamać się na jego gg . Wiem że tak się nie robi, ale nie ma mnie nawet w Polsce aby wyjasnić to w inny sposób. Prosze o maila od tych którzy mogą pomoc, będe wdzięczna..... [email protected]

  2. #2

    Domyślnie

    Historyjka jest naprawdę niezła, od jakiegoś tygodnia nie słyszałem lepszej.
    A skąd masz niby pewność ze ta nowa dziewczyna niby ma neta, nie przezywaj tego aż tak tylko w razie czego poszukaj sobie kogoś.
    Zawsze uważałem ze związki na odległość się nie sprawdzają.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie

    hmmm, "pani" co ma ptaszka polecamy www.google.pl a do mode tradycyjnie....

    please close
    BlackIceNavarro

  4. #4

    Domyślnie :)

    @dewi:

    Niezależnie co powiesz, uważam, że nie kochasz tego człowieka i, co więcej,
    póki tego nie zrozumiesz, nie będziesz zdolna do kochania nikogo. Miłość to
    także zaufanie, musisz umieć zaufać. Jakkolwiek, w ludzkich warunkach, nie przeszkadza to w niebraniu ślubu.

  5. #5
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    802.1 Wireless Wlan Card
    Postów
    552

    Domyślnie

    Heh, kosiarz fajnie to ujołeś z historyjką
    Historyjka jest naprawdę niezła, od jakiegoś tygodnia nie słyszałem lepszej.
    Nawet to z kontem admina była raptem na 2 ale to---> minimum 6 z plusem za ponmysłowość

    Musze sprawdzić czy to prawda. Prosze kto mi powie, albo pomoze jak włamać się na jego gg .
    A tak wracając do problemu to mógłbym Ci poradzić jedno wczuj się w jego skórę jakie byś na jego miejscu ustawiła hasło- to pierwsza sprawa a druga to możesz oczywiście podrzucić mu key'a ale to już jest rudniejsze i pozatym polecam razem z blackicenavarro:
    hmmm, "pani" co ma ptaszka polecamy www.google.pl a do mode tradycyjnie....
    WWW.GOOGLE.PL

    Tp chyba najciekawszy adres a taki zapomniany.

    Jednak przemawia przez mnie szacunek dla bliźnich dlatego w razie pytań zapraszam na PW lub GG
    o przemyśleniach w kontekście NLP... http://www.tuetbrute.blogspot.com

  6. #6
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    droga Dewi, czy celowo podał<aś> adres e-mail z tak prostą odpowiedzią w przypadku zapomnienia hasła ? a może jesteś facet i cie dziewczyna zdradza ? i to jej mail ...

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    A moze ludzie powinni zrozumiec, ze do takich rzeczy (zakladajac ze historyjka jest prawdziwa) trzeba dorosnac a nie wlamywac sie na czyjes GG. To niczego nie zalatwi, pogorszy jedynie sprawe.

    Albo sie ma odwage podjac decyzje i porozmawiac albo nie... sam juz nie wiem czy ma to byc smieszne czy zalosne. Oboje macie dostep do neta, nie mozecie pogadac bo jestes za granica... a skype i inne podobne to od czego sa? Koszty beda niewielekie - max kafejka internetowa...

    Sorry, to jest jednak zalosne!

    EDIT: Patrzac na ilosc odpowiedzi widac dobre podejsce socjotechniczne lool

    EDIT 2
    : Jeszcze fajniej...
    Cytat Napisał dewi
    Nie ma mnie w PL. Kilku znajomych powiedziało mi że mój chlopak (narzeczony) nie jest mi chyba do końca wierny.
    ... tylko ze oryginalny post dewi zostal napisany z Polskiego IP - no coz... to juz za duzo chyba Osoba korzystajaca z serwera w takiej firmie powinna raczej byc na tyle dorosla aby wiedziec jak zalatwiac problemy tego typu... a czy jak zapytam o kody serwisowe do Waszych zamkow kodowych to mi podacie?
    Ostatnio edytowane przez TQM : 07-17-2007 - 10:07
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Sniffer Gadu-Gadu w postaci dissectora do ettercapa
    By michalszymanski in forum Komunikatory
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 09-30-2007, 22:19
  2. Gadu-Gadu odzyskanie hasła.
    By Mad_Dud in forum Odzyskiwanie haseł
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 05-21-2007, 08:04
  3. Jak złamać hasło Gadu Gadu
    By karoleek in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 05-06-2007, 18:31
  4. (gadu gadu) Podkreślenie
    By kosiarz in forum Komunikatory
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 03-07-2007, 20:09
  5. Gadu -Gadu przejescie hasła!!!
    By bob200 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 12-27-2006, 11:54

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj