Zobacz wyniki ankiety: Czy sądzisz,że podglądanie użytkownika za pomocą programów powinno mieć miejsce

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak takie programy są potrzebne

    3 50.00%
  • Nie każdy ma prawo do prywatności

    3 50.00%
  • Nie obchodzi mnie to

    0 0%
Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Antylogger

  1. #1

    Cool Antylogger

    Chodzi mi o programu tego typu

    (z programem COFEE od Micro$oftu włącznie Tu macie artykuł o tym programie:http://webhosting.pl/Microsoft.COFEE...iekla.do.sieci)
    Da się jakoś przed nimi zabezpieczyć (żeby nikt nie mógł patrzeć w moje dane?!)
    Ten program do którego video podałem jest niewykrywalny przez antywirusy (tak piszą na stronie)
    Ostatnio edytowane przez rescious : 06-09-2011 - 15:05

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ten program to narzedzie do monitoringu... a COFFE to narzedzie zbierajace dane do potrzeb kryminalistyki wiec nie maja wiele wspolnego ze soba... praktycznie nic bo dzialaja w zupelnie rozny sposob :-)
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    tak, przed coffee mozna sie zabezpieczyc. jak dokladniej poszukasz to znajdziesz,
    War, war never changes.

  4. #4

    Domyślnie

    Do główy przychodzą mi conajmniej dwa sposoby na uchronienie się przed tym programem:
    1. Pozbyć się windowsa
    2. Pozbyć się portów USB :-]
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  5. #5

    Unhappy RE

    Cytat Napisał lame Zobacz post
    Do główy przychodzą mi conajmniej dwa sposoby na uchronienie się przed tym programem:
    1. Pozbyć się windowsa
    2. Pozbyć się portów USB :-]
    Dobry pomysł
    Szukałem bo jest (a raczej był) program DECAF ale go już nie ma

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Prawda jest taka ze jak ktos bedzie chcial zebrac dane o Twoim kompie i ma do niego dostep fizyczny to 30sek wystarczy aby mial to co chce. Twoim zmartwieniem powinno byc zabezpieczenie sie przed takimi narzedziami do monitorowania jak to na filmiku a nie przed CAFFE i jemu podobnymi. Jesli Twoim zmartwieniem jest CAFFE to znaczy ze masz na glowie policje lub podobne sluzby.

    Te 30 sekund o ktorych pisze wyzej... pelen zrzut rejestru, danych o systemie, polaczen sieciowych, procesow, historii stron, czatow, zrzut ekranu itp... i ja uzywam do tego komercyjnego narzedzia. CAFFE o tyle inne ze licencja pozwala tylko LEO (law enforcemen officer) uzywac go i jest free - szczerze mowiac, zaden wielki przelom :-)
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7

    Domyślnie

    Sorry że pisze jeszcze do tego tematu
    Z Cofee dałem sobie spokój ale ten drugi nie dawał mi spokoju...
    Ja proponowałbym friver klawiatury który przechwytywałby pierwszy wszystko co napiszemy szyfrował a później przekazywał do docelowego programu

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj