Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Jak usunąć archiwum gg z serwera??

  1. #1

    Domyślnie Jak usunąć archiwum gg z serwera??

    Mam problem mianowicie moj kolega włamał mi sie na serwer gg i przeczytal wszystkie moje wiadomosci jak mozna usunac wiadomosci z serwera gg aby ni mogl ich nich przeczytac ani odzyskac po włamaniu na serwer Prosze o pomoc lub jak zabezpieczyc kontogg aby nikt nie mógł sie na nie włamac na serwerze Ratujcie!!

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał cat33 Zobacz post
    Mam problem mianowicie moj kolega włamał mi sie na serwer gg i przeczytal wszystkie moje wiadomosci jak mozna usunac wiadomosci z serwera gg aby ni mogl ich nich przeczytac ani odzyskac po włamaniu na serwer Prosze o pomoc lub jak zabezpieczyc kontogg aby nikt nie mógł sie na nie włamac na serwerze Ratujcie!!
    wlamal ci sie na serwer gg? jestes zalozycielem gg czy co?ä
    archiwum wiadomosci nie jest zapisywane na serwerze, jest tylko w twoim komputerze. zmien haslo i/lub numer
    War, war never changes.

  3. #3

    Domyślnie

    jestes pewien to fakt ze włamał mi sie wtedy na kompa i cytowal moje archiwum ale kiedys usunełam wiadomości z archiwum z kompa i tez je przeczytał wiec jak mógł to zrobic hasło juz zmieniłam dzieks za zainteresowanie;d

  4. #4

    Domyślnie

    Przeskanuj lepiej kompa, i załóż jakiś firewall, archiwum gg jest zapisywane na dysku twardym w pliku np C:\Documents and Settings\ Użytkownik \Gadu-Gadu\ UżykownikGG\ archives.dat dla WinXP, skasowane wiadomości z archiwum można odzyskać
    Gadu

  5. #5

    Domyślnie

    archiwum gg JEST przetrzymywane także na serwerze <- to do tych co jeszcze wierzą w "prywatność/anonimowość w sieci"

    zajmij się swoim kompem i pamiętaj, że to, że napastnik tak mówi wcale nie oznacza, że tak jest.. tzw. mylenie przeciwnika

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teeed Zobacz post
    archiwum gg JEST przetrzymywane także na serwerze
    sekunde?
    w jakim celu?
    MSN tez?
    War, war never changes.

  7. #7

    Domyślnie

    to prawda kiedys mialem nawet na to dowod, gg networks sprzedaje tak zebrane dane i na was zarabia. zebrane dane zostaja rowniez poddawane przeszukiwaniom pod wzgledem bezpieczenstwa wewnetrznego panstwa etc.


  8. #8

    Domyślnie

    no to mnie ładnie pocieszyłes
    a więc jak moge dobrze sie chronic aby niepowolani nie mogli wlamac sie do archiwum gg
    czy ma to znaczenie ze teraz pisze na innym kompie

  9. #9

    Domyślnie

    do tych danych ma dostep tylko garstka powolanych osob, jesli chcesz zachowac calkowita poufnosc szyfruj polaczenia nawiazane przez siec internetowa, jesli jednak nie chcesz nadal mozesz korzystac z uslug gg networks.


  10. #10

    Domyślnie

    szyfruj rozmowy na gg...

    Zwracam jednak Tobie uwagę głównie na TWÓJ komputer, serwerami gg martwią się goście od gg, swoim kompem musisz jednak TY.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj