Witam,
mam pytanie i bylabym wdzieczna, gdyby mi ktos na nie odpwowiedzial.

Czasem wlamuje sie na gg mojego brata; mieszkamy osobno, wiec moge kontrolowac jedynie jego liste kontaktow, ktora exportowal do serwera. W archiwum mam jedynie to, co odczytalam zanim on sie zalogowal na swoje gg, a wiec nigdy tych wiadomosci nie widzial, bo ja je pierwsza odczytalam.

Ostatnio w jego laptopie znalazlam pliki archives.dat; config.dat oraz smseab.dat, ktore po odtworzeniu w programie pokazaly mi zapis tych rozmow, ktore ja mam u siebie w archiwum. to bylo to archiwum, ktore mu brakowalo, te ktore ja odczytalam przed nim!!!!! wydaje mi sie to niemozliwe, ze on je ma na swoim kompie, w jaki sposob mu sie udalo je dostac skoro nasze wiadomosci nie sa archiwizowane na serwerze? Moge podejrzewac go o wlamanie sie do mojego kompa i wykradniecia tych plikow? Czy tez istnieje jakis inny sposob, ze to zrobil?
I gdyby wyslal mi trojana, zeby sciagnac ode mnie te pliki, czy powinnam byla zauwazyc jakies dziwne "zachowanie komputera", czy tez takie dzialanie (wykradanie plikow) jest niezauwazalne?

Bardzo prosze o odpowiedz.