Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: services.exe

  1. #1

    Domyślnie services.exe

    witam, to tak: chciałem sciagnac srodowisko programistyczne microsoft studio C# jakos tak i przy polowie instalacji był bład. I pisało czy chcesz wyłaczyk i właczyc kompa teraz ja dalem tak... I właczam a tu: wystapił problem z aplikacja services.exe nie wysyłaj. I potem odlicza 1 minute do wyłaczenia komputera... Pomocy. Weszłem przez tryb awaryjny dałem przywracanie systemu przywróciłem wszystko ok-właczam ponownie kompa to to samo... Przywróciłem do 14 sierpnia i teraz na tym jestem ale zniknoł mi 1 plik na którym mi bardzo zalezy... Ale dobra kij z plikiem... Pomocy nie chce robic formata a pewnie jak włacze i wyłacze kompa to znów bedzie to samo help

    Dodam tylko że to jest taka loteria kiedy wyskoczy ten bład 3 razy nie a 4 raz tak. wyskoczy raz nie

  2. #2

    Domyślnie

    Typowe dla M$ ze nie potrafia napisac oprogramowania kompatybilnego z ich wlasnym OS'em

    Zdaje sie ze Tu masz rozwiazanie

    http://support.microsoft.com/kb/913445

  3. #3

    Domyślnie

    mam prośbę nie zabardzo znam angielski na takim poziomie na którym tamto jest napisane... Prztłumaczy ktoś albo opisze? dzieki

    aha tylko tam nie ma nic o błedzie w pliku i o restarcie... Pomocy
    Ostatnio edytowane przez TQM : 08-31-2009 - 11:57

  4. #4

    Domyślnie

    Tak ogólnie to witam wszystkich Jest to mój pierwszy post na tym zacnym forum.

    Jakieś pół roku temu miałem podobny problem, ale ja zrobiłem wtedy od razu formata bo nie miałem czasu na "zabawę". Ten komunikat to się pojawił podczas instalacji, czy podczas ściągania, bo trochę to niezrozumiale napisałeś. Poza tym nie bądź leniwy:http://lmgtfy.com/?q=services.exe

  5. #5

    Domyślnie

    Przeglądałem już milion stron z tym services.exe ale tam ludzie dawali logi... Teraz włączyłem komputer i nie ma błędu ale mi gra nie chodzi... A chodziła przed tą awarią. Ale znając życie to jutro przy ponownym uruchomieniu kompa, to się stanie (jak wytrzymam do jutra bez formata)

    To sciagnołem i podczas instlacji tak się stało...

    z góry thx

    PS: Aha i opisz swój problem
    Ostatnio edytowane przez alarm : 08-31-2009 - 18:35

  6. #6
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    mam prośbę nie zabardzo znam angielski na takim poziomie na którym tamto jest napisane... Prztłumaczy ktoś albo opisze? dzieki
    A samemu nie łaska...

    TŁUMACZENIE
    ***********
    * markossx *
    ***********

  7. #7

    Domyślnie

    przetłumaczyłem. I nie ma nic o restarcie kompa... A i tak coś z systemem jest bo gra nie działa a działała przed sypnięciem systemu

Podobne wątki

  1. Tasm32.exe
    By znyk in forum C/C++
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 02-20-2009, 16:43
  2. Zmiany w exe-ku
    By zaxxxom in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 10-08-2008, 10:46
  3. maskowanie *.exe
    By paragraf in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 02-23-2008, 21:33
  4. .exe edycja ?
    By faD in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 15
    Autor: 12-14-2007, 16:13
  5. StarWindService.exe
    By 31337 in forum Security
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 10-11-2007, 06:12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj