Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Stary i juz nudny problem,ale wciaz aktualny..

  1. #1

    Domyślnie Stary i juz nudny problem,ale wciaz aktualny..

    Witam wszystkich,moim problemem jest moj maz i poprostu MUSZE znalezc jakis sposob aby zdobyc jego haslo do poczty/gg czy znajdzie sie taka osoba,ktora mi pomoze i podpowie jak to zrobic? Wiem,wiem,zalosna jestem ale juz siedze i siedze i szukam i cierpliwosc trace,bo nie znam sie kompletnie na komputerach,to wszystko taaaakie zagmatwane! Musze wiedziec czy ten moj DRAN dalej mnie oszukuje,wiec bardzo prosze kogos zorientowanego o pomoc!
    Pozdrawiam
    P.s. Musze znalezc sposob na wlam do komutera u niego w pracy (niestety)

  2. #2

    Domyślnie

    no jak szukałas takiego co wpiszesz nr gg albo login do poczty i klikniesz podaj hasło to sie nie dziwie ze nie znalazłas.
    moze telnet znim sie włamiesz do kompa sobie zakosisz config.dat albo ciasteczka

  3. #3

    Domyślnie

    Na początek dobrze się zastanów czy na pewno chcesz to wiedzieć czasami łatwiej jest żyć w nieświadomości czy to jest w porządku tak grzebać w archiwach osoby która znasz mój znajomy przez to zerwał; ze swoja dziewczyna, no ale do rzeczy jeżeli masz bezpośredni dostęp do pc na którym siedzi twój mąż to hasło do gg zapisywane jest w config można je łatwo rozszyfrować za pomocą np. tego http://www.idg.pl/ftp/download/pc_4262/gadureader.zip
    Wystarczy zainstalować i kliknąć skanuj a co do poczty to napisz czy ma ja skonfigurowana w jakim programie etc. oczywiście o ile jeszcze będziesz przekonana ze chcesz go kontrolować, co byś zrobiła jak by to on to robił.
    Ostatnio edytowane przez kosiarz : 02-08-2007 - 10:13
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  4. #4

    Domyślnie

    Wyobraz sobie,ze po 3 latach malzenstwa dowiadujesz sie ze Twoja zona ma od 2 lat kochanka-nie chcialbys wiedziec? On chce zebym wrocila do niego,twierdzi,ze juz sie nie spotykaja a ja musze wiedziec,nikt nie chce byc oszukany przez najblizsza osobe! On ma poczte na wp.pl,nic nie wiem o knfiguracji i prosze nie smiejcie sie ze mnie mysle,ze kazdy z was zaczynajac swoja przygode z komputerem nie wiedzial wszystkiego od razu.
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Raczej bym nie wybaczył no ale może jak by mi na niej naprawdę zależało.
    Na początek sprawdź a może zapisał hasło w przeglądarce jak loguje się w domu, jak to nie pomoże to zawsze możesz spróbować brutal force, jest to niestety czasochłonne i nie wiem czy wp nie ma jakiejś blokady po pewnej ilości nie trafionych haseł. Możesz tez się pokusić o podesłanie mu jakiegoś trojana ale jak to są kompy firmowe to może to nie być takie łatwe.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  6. #6

    Domyślnie

    wez delicje (ciasteczka)

  7. #7

    Domyślnie

    Ok,dzieki za podpowiedz,sprobuje cos jeszcze wykombinowac chociaz kolorowo tego nie widze hehe
    Pozdrawiam

  8. #8
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    Jeśli korzysta w domq to keylogger
    najłatwiej, najszybciej, najkuteczniej....
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  9. #9

    Domyślnie

    jesli chodzi o hasło do gg do kelgory czy jak ot tam sie psize :P nic by nie dał bo by wpisywał do profilu hasło a nie do serwera (chyba ze kasuje swoje gg i... wtedy..)

  10. #10
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    jeśli chodzi o hasła do gg - to muja 6 letnia siostra cioteczna umie sobie je wyjąć za pomoca magicznej aplikacji - którą można pobrać z google i jest ich w h*j i jeszcze troche...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj