Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 17 z 17

Temat: Działy forum

  1. Post

    Tak czas dobry ...
    I teraz wszyscy już mamy pewność że na tym forum jest porządek.
    Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
    Napoleon Bonaparte

  2. #12
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    popieram pomysł Sardihana z działem pherak...
    a jeśli juz o działach mowa - to może jeszcze dział projenty informatyczne - dział gdzie można by wrzucać jakieś projekty które się wykonało i udostepnić na licencji GPU

    np. ja na informatyki robię duuużo projektów (sobie i klasie ) i nieraz coś jest bardzo proste tylko pracochłonne i aż nie chce się robić wtedy można by znaleść pobrać przerobić...

    dodatkowe atyty to to że np. ktoś by nie wiedział ja się zabrać np. za zrobienie jakiegoś klkulatora (muwie o braku pomysłu na algorytm - zerka do działu znajduje potrzebną rzecz patrzy w źrudlo - nieraz jeden przykład jest lepszy niż 100 tutków...

    ponadto zawsze ktoś bardziej doświadczony od nas mugłby zajrzeć do kodu w wolnej chwili i zwrucić uwagę na błędy....

    co o tym myślicie
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. Post

    Wg mnie dział Projekty to zbyt rozległy temat by zamieścić go w jednym dziale... Są do tego specjalne serwisy etc. Osobiście popieram phreak i luki w szeroko pojętym software.
    Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
    Napoleon Bonaparte

  4. #14
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Dobra... to moze w wolnej chwili zrobie nieco porzadku i przeniose wszelkie znalezione posty o podsluchiwaniu GG i inne cholerstwa do nowego dzialu

    Prosba do adminow: dodajcie prosze takie cos jak 'Zasady uzytkowania forum' i na poczatku dajcie blagam WIELKIMI LITERAMI:

    - zanim zadasz pytanie zobacz czy ktos juz go nie zadal i czy udzielone odpowiedzi nie rozwiazuja twojego problemu
    - pisz we wlasciwym dziale forum

    Te dwie zasady 'dobrego wychowania' sa notorycznie lamane przez ignorantow wszelkiej masci...

  5. #15
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Propozycji ciag dalszy:

    - zmienic nazwe dzialu 'Newbie' na 'Newbie - dla POCZATKUJACYCH' - widac wiele osob nie wie co znaczy 'Newbie' i pyta ciagle w dziale Hacking od czego zaczac... grrrr!

    - utworzyc dzial 'Przedstawiam sie' dla tych ktorzy czuja taka potrzebe... zamiast pisac pierdoly albo znowu pytac od czego zaczac (prosba jak wyzej; ignorujac ogloszenie na gorze kazdej kategorii) beda mogli sie przedstawic i napisac cos o sobie... skoro juz koniecznie MUSZA cos napisac aby zaistniec.

    ... a jak ktos sie nie zastosuje (tzn. postapi wbrew ogloszeniu i znowu zapyta 'od czego zaczac' w dziale innym niz 'Newbie') to ja kasuje jego watek wraz ze wszelkimi odpowiedziami jakie zostaly udzielone. Dzisiaj juz jeden taki watek polecial do smietnika.

    Czytanie ma ogromna przyszlosc... zwlaszcza jesli to czytanie ze zrozumieniem!

  6. #16

    Domyślnie

    Proponuje stworzyć jeszcze dział tutoriale gdyż coraz więcej takowych jest na tej stronie a przyklejanie ich w działach jak dla mnie nie ma większego sensu a tak jak ktoś będzie chciał to sobie przejrzy .
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  7. #17
    Zarejestrowany
    May 2006
    Skąd
    Wawa
    Postów
    53

    Domyślnie

    Załatwione.

    Wszystkie 3 ostatnie propozycje zostały wprowadzone

    Dzięki za uwagi!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Działy forum
    By KP_ in forum Pomysły/Sugestie
    Odpowiedzi: 22
    Autor: 06-29-2006, 21:38

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj