Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 17 z 17

Temat: Jak napisać keylogger

  1. Domyślnie

    Keylogger nie musi być programem rezydentnym - odczytywanie klawiszy może być obsługiwane przy pomocy API na poziomie timer'a - oczywiście wtedy nie powiemy że to dobry keylogger, nie uda się go również skutecznie ukryć - co nie oznacza że nie spełni swojej funckji - stanie się tylko łatwiej wykrywalny i bardziej pamięciożerny

  2. #12
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Postów
    94

    Domyślnie

    hedVB - ale czekaj bo moja wiedza chyba stanęła w pewnym momencie hehe

    Tzn że jak zrobisz zwykłą aplikację używając bibliotek API to możesz zapisać plik z naciskanymi klawiszami w GG ?

    Myslałem że nierezydentny keylogg i GG to dwa odzielne procesy które do siebie nic nie mają. Co innego jak zrobisz rezydenta który przechwytuje przerwanie klawiatury z którego GG rówenież korzysta...

    ale jak mówię, od czasu DOS i asma w którym siedziałem mineło trochę i dlatego mnie to zaskoczyło co napisałeś; Ale rónież kiedyś uważałem, że niemozliwe jest za pomocą alt-tab w win przeskakiwać między systemami a teraz - mamy VMWare i jest to NIESAMOWITE

  3. Domyślnie

    Nie ma znaczenie czy piszesz w GG w Wordzie czy w Paincie Odczytywanie statusu wirtualnych klawiszy przy pomocy API i jakiegoś timer'a sprawdza na bieżąco czy nacisnąłeś dany klawisz (bez konieczności wyznaczania hwnd danego okna) - to może spowolnić ale zmiany będą tak malutkie że tylko w kilka cyferek na którejś tam pozycji się pozmienia zwłaszcza przy tych maszynach na których teraz kodzimy...

    Czasów DOS i Asma niestety nie pamiętam :P

  4. #14
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Postów
    94

    Domyślnie

    hedVB - ano kumam; Znaczy się przerwanie klawiatury przechwytują biblioteki API i mamy teraz dostep do nich przez aplikację nierezydentną; Faktycznie programowanie się zmienia dość mocno

  5. Domyślnie

    A tutaj odpowiedz dla pana co napisał ten temat
    http://www.google.pl/search?source=i...gle&meta=&aq=f

    http://hackme.pl/readarticle.html?article_id=203

    Ps. Jak chcesz pisać trojany, keyloggery itp. radze wybrać język object pascal tzn.Delphi .Delphi to dosłownie maszynka do pisanie różnego rodzaju shitu

  6. #16
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    ale pomogles uhuhu
    nie wiem po co takie odkopywanie
    War, war never changes.

  7. Domyślnie

    Po to aby coś mu pomogło, bo czytając posty po wyżej na pewno przeciętny użytkownik nie mógł wywnioskować jak napisać takie cuś ,a dla początkujących (przynajmniej tak widziałem po sobie jak zaczynałem karierę z Delphi) są ważnie konkrety

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Keylogger. Jak działa? Jak podrzucić?
    By JereManU in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 15
    Autor: 06-24-2008, 09:04
  2. Jak Zrobić Własnego Keylogger-a??
    By Fyftee in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 09-22-2007, 14:53
  3. Keylogger w C++
    By Macok in forum C/C++
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 11-19-2006, 12:31

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj