Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Hasło do własnego Skype - na Vista

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Hasło do własnego Skype - na Vista

    Witam.

    Mam problem ze swoim własnym SKYPE. Mianowicie po przeinstalowaniu systemu na Vistę (w sumie to bez znaczenia) zalogowałem sie na SKype i właczyłem opcję logowania automatycznego i tak jest. Załądowałem wtedy konto dwa razy po 80 złociszy i było cool. Teraz po 6-ciu miesiacach chce doładować ponownie konto i tutaj pojawił się zong! żądają hasła!!! i ja hasło zgubiłem i próbowałem już setki razy.
    Samo Skype mam pare ładnych lat, kontaktów z 250 (można skopiowac do pliku) jednakże chciałbym zostać przy tym samym swoim loginie.
    Podczas rejestracji nie wymagany był email. W profilu zawsze jest i był ten sam ale nie jest on przypisany do mojego loginu. Pisałem już parę razy do SKype jednakże bez odpowiedzi.
    Czy mam szanse odzyskać swoje hasło?

    Dziekuje

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Pierwsze slysze ze skype zalozyl konto bez maila...
    Po to jest mail aby na niego wyslac zapomniane haslo - nie masz maila, nie dostaniesz hasla, temat zamkniety - lepiej zaloz sobie nowy login, podaj poprawny (dzialajacy) email i po sprawie.

    Skype nie powinien odpowiedziec na zadne prosby bo jest to wbrew logice - nie maja sposobu aby stwierdzic czy jestes tym za kogo sie podajesz czy nie wiec nie podadza Ci hasla do konta skoro moze ono nie byc Twoje.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    Your Skype account doesn't have email address set, you cannot change your password. Please contact our Customer Support.

    Włąśnie takie info otrzymuje. Gdy podaje ten sam email co przy rejestracji wiele lat temu.

  4. #4

    Domyślnie

    hasło jest przechowywane w C:\Documents and Settings\nazwausera\Dane aplikacji\Skype\nazwaprofilu
    Hash MD5 szyfrowany przy użyciu AES & SHA-1 potem zapisywany w config.xml (źródlo http://blog.reactive-software.com/sk...word-recovery/)

    To powinno pomóc (przynajmniej producent tak twierdzi)
    Advanced Instant Messengers Password Recovery
    For those messengers where the password is saved but cannot be recovered (ICQ 6+, Yahoo IM 7.5+, Skype), the program allows to transfer the messenger account credentials (including saved password) to another computer.

Podobne wątki

  1. Jak Zrobić Własnego Keylogger-a??
    By Fyftee in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 09-22-2007, 14:53
  2. skype - jak zdobyć hasło do loginu
    By carek in forum Hacking
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 09-22-2007, 12:07
  3. Windows Vista
    By freek in forum Windows
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 08-30-2007, 15:51
  4. SSL + Vista + Modem = Problem
    By hes in forum Security
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 07-31-2007, 08:44
  5. Microsoft Vista Beta
    By anti in forum Windows
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 07-03-2006, 21:16

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj