Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 16

Temat: Pomocy :(

  1. #1

    Domyślnie Pomocy :(

    Nie wiem czy to dobry dział, ale zjada mnie jakaś aplikacja, nie wiem czy to trojan czy wirus. Otwierają się komendy w cmd, i jak tak patrze zabrania mi dostępu do wszystkiego, menadżer zadań, już nie działa, bo pisze że zablokowany przez administratora. Pomocy
    Jeśli potrzeba udostępnię wszystkie dane, nawet połączenie aby jakiś hackerek mi pomógł, psuć potraficie to pomóc też prosze..
    kaspersky nic nie wykrywa, ad-aware już 30 śmieci. Proszę o odpowiedź. Mam nadzieję że to cuś nie ma w sobie keyloggerka ...

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    format i reinstalka... po klopocie... jak system robi takie jaja to nie ma sensu go nawet ratowac
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    wszystko da się zrobić. Mam za dużo danych, jak nikt nie pomoże zrobię administratora na chama, tak jak to robią trojany ..
    ze mną nie wygra ..
    pomoże ktoś? połączanie otworze aby ktoś pomógł.

    heh, menadżer uwolniony, zabieram się za konta użytkowników.. sam sobie

    ..poradzę, ale na początku to strasznie wyglądało..
    hmm 7x SVCHST.exe coś jest nie tak ;[
    Ostatnio edytowane przez takilogin : 10-31-2007 - 21:58

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Szkoda czasu - zrob kopie danych (jak nie mozesz spod windy odpal linuxa live-cd z drugiego CD-ka), format, reinstalka, antywir i wtedy przywracanie danych.

    Na prawde nie warto sie bawic bo systemu i tak inaczej juz nie wyczyscisz.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    a no, lepiej zrobie, ale w swoim czasie.. teraz to ja muszę to z leksza naprawić, bo nie wiadomo co to jest, jak kaspersky nie wykrywa ,,

    a chciałem tylko cracka do mIRC ;/
    pierwszy raz trafiłem na takie cuś.
    Ostatnio edytowane przez TQM : 10-31-2007 - 22:16 Powód: UZYWAJ OPCJI 'EDIT' - po to ona jest...

  6. #6
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Postów
    367

    Domyślnie

    jesli chcesz sie pozbyc problemu to jak powiedzial tqm reinstalka. Ale jak jestes ciekawy tego vira to pisz.

  7. #7

    Domyślnie

    jestem, jestem ciekawy, wiem że tylko działa w cmd, to zauważyłem, ale menadżer się uwolnił, wiem że to troche głupie pytanie, ale hackerzy, czy programiści? bo to są 2 różne rzeczy no i nie wiem w czym "robicie" a chciałbym się o tym co nie co dowiedzieć, bo tam kiedyś się bawiłem trojanami itp. ale to nie dla mnie, ja bym wolał inaczej ;p

    sukces.. Virus.VBS.Redlof.a FOLDER.HTT
    Backdoor.Win32.Delf.ayk

    Trojan-Downloader.JS.Psyme.hz
    Ostatnio edytowane przez TQM : 10-31-2007 - 22:16 Powód: UZYWAJ OPCJI 'EDIT' - po to ona jest...

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Skoro autor watku nie potrafi korzystac z forum i edytowac postow to zaraz zamkne watek... Pewne zasady tu jednak obowiazuja.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  9. #9
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    jesli masz menadzer zadan zablokowany to:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\System -> DisableTaskMgr -> usunąć

    or

    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Group Policy Objects\LocalUser\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\System -> DisableTaskMgr ->

    or

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\policies\system -> DisableTaskMgr

    ______________________________<hr>________________ _______________________________________

    sciagnij sobie "Process Explorer", to taki rozbudowany menadzer zadan ,
    zainstaluj tez "Hijack This" i zobacz gdzie te smieci siedza,
    oczywiscie przeskanuj tez np. "SpyBot'em" w poszukiwaniu malwarow,
    Mks_Virem Online scannerem tez mozesz machnać,
    jesli tylko nie wkomponowal Ci sie jakis wyspecjalizowany rootkit, to obronisz twierdze
    Ostatnio edytowane przez gogulas : 10-31-2007 - 23:01
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  10. #10

    Domyślnie

    już się tego pozbyłem, mam nadzieję

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj