Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Linux i lb

  1. #1

    Question Linux i lb

    Mam pytanie: mam neostrade z pieprzonym liveboxem. Zamierzam kupic drugi pecet i do niego zakupic linux (jeszcze nie wiem jaki bo musze wybrac ). Czy nie bedzie problemu z internetem na tym systemie? Bo na pudełku z tego modemu nic nie pisze o linuxie tylko same okienka (98-vista)...

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Znowu! Nastepny co nie potrafi napisac po polsku o co chodzi?!

    Jaki modem? Liveboxa masz na mysli? Podlacza po prostu kabelkiem (albo radiowo) drugiego kompa i dziala. Linuxa nie kupuj tylko sobie sciagnij albo kup gazete z linuxem jakims. Jak chcesz sie podpiac radiowo to najpierw poczytaj nieco zanim kupisz kompa z jakas kichowata karta, ktora moglaby robic problemy...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    Jeśli chcesz zacząc prace z linuxem najpierw poczytaj o nim bo bedzie tak jak w moim przypadku ,Musisz zrozumiec ze linux to juz nie to samo co winda nie bedzie podwujnego klikniecia ma plik aby zainstalowac i klikania next,next
    zaczną sie zabawy w kody źródłowe itd. Przydalo by sie znac przynajmniej wazniejsze podstawy C,C++ sam znam je dosyc slabo ,ale ucze sie....
    Nie polecam Mandrivy jak na początkujacego (same problemy) sam uzywalem to wiem:] na poczatek zainstaluj sobie jakiegos suse,z neo nie powinno byc problemów ,chociarz czasami sie trfiają ,Tak jak powiedzial tqm napsiz co to za modem spróbuje ci pomóc jakos (spróbujemy) jesli nie ja to ktos inny.

    pozdrawiam
    eryk
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Ja to rozmiem- z komputerami bawie sie juz pare lat,a teraz ide do technikum (wiem mlody jestem) informatycznego i pomyslalem, ze warto by bylo poznac jakis inny system niz Windwos;-) Zwlaszcza, ze chce zaczac uczyc sie C++. Dzieki wam;-)

  5. #5

    Domyślnie

    A co do modemu to chodzi mi o livebox.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    Ale bardziej szczegółowa Nazwa (nie pisz 2 posty uzyj opcji edit ,tak dal porzadku bo nie ladnie to wygląda) tez ide teraz do szkoły sredniej i tez technikum informatycznego....Ciekawe co tam bedzie na infie.....


    pozdrawiam
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

  7. #7

    Domyślnie

    To jest ten modem z TP S.A. - Livebox- to biale gowno co ciagle reklamuja. Nie mam narazie pieniedzy na inny... Nie wiem czy sa rozne modele tego Oby cos pozytecznego bo poki co to informatyka dla mnie byla lekcja na ktorej siedzialem i czekalem az sie skonczy bo nic nowego sie nie dowiadywalem (jakis windows, word, html- rzeczy takie oczywiste raczej dla kazdego)...

  8. #8
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    Ok niech bedzie ze biale gówno

    wiec zassaj tego linuxa: nawet sie pofatygowalem i uzylem google za ciebie tu masz link:
    Kod:
    http://www.idg.pl/ftp/linux_1441/openSUSE.10.2.pl.DVD.html
    tego polecam na poczatek ,jesli chcesz sciag innego ale moje zdanie znasz...

    zainstaluj np 2 systemy na jednym kompie ja tak mialem jakis czas od tego mamy lilo
    bedziesz wybieral czy windows czy linux

    potem zobaczymy co dalej......

    pozdrawiam
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Ok przetestuej i dzieki A gowno dlatego bo nie jest to doskonaly modem Thx i pozdro

Podobne wątki

  1. linux a laptop
    By taaniel in forum Linux
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 07-19-2007, 20:26
  2. LAN (linux-XP)
    By eryk in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 19
    Autor: 07-07-2007, 14:55
  3. Linux
    By eryk in forum Hacking
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 03-15-2007, 21:01
  4. Linux
    By eryk in forum Linux
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 03-08-2007, 21:02
  5. LINUX za FREE
    By WSCIEKLY in forum Linux
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 01-22-2007, 23:57

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj