Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 23

Temat: Działy forum

  1. #11
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    w sieci
    Postów
    7

    Domyślnie

    cracking co wy na to

  2. #12
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Postów
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał KP_
    O! To ciekawe. Czyli _np._ sprzętowe keyloggery to z bezpieczeństwem nic nie
    mają, tak? Nie wspomnę już, że haczenie sprzętu to dłuuuugi i ciekawy temat.
    Rzadko spotykam się na forach/usenecie ze sprzętowymi tematami związanymi z bezpieczeństwem i zastanawiam się, czy opłaca się tworzyć nowy dział dla 3 topiców. Ale jeżeli jest tu kilku speców, którzy mają wiele do powiedzenia to jestem za .

    Przy okazji poczytaj książkę "Cisza w sieci" lcamtufa
    W wakacje zamierzam pożyczyć od koleżki i luknąć .

  3. #13

    Domyślnie

    To jak? Sądzicie że warto wrzucić dział Hardware?
    Pozdrawiam,
    Paweł Jabłoński

  4. #14

    Domyślnie

    Poczekajcie trochę. Jak się będą pojawiać pytania dotyczące sprzętu w innych
    działach forum, to będzie można pomyśleć. Wydaje mi się, że tak będzie
    najsensowniej.

    Póki co, jak ktoś chce pogadać o umieszczaniu backdoorów w pamięci karty
    graficznycznej to może w dziale "hacking", nie?
    Pozdrawiam,
    KP

  5. #15

    Domyślnie

    Witam serdecznie.

    Skoro już jest temat : „Działy forum" to nie będę tworzył drugiego i tu umieszczę swoją propozycje na nowy dział. "Artykuły" czyli dział zawierający newsy / artykuły napisane przez userów. Ważniejsze artykuły mogą być "przyklejane".
    Pozdrówki

    ----------------
    Pierwszy post
    Ostatnio edytowane przez Juzek : 06-13-2006 - 00:03 Powód: Literówka

  6. #16

    Domyślnie

    Witam,

    Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem. Ale jeśli chodzi Ci o dział forum zawierający całościowe opracowania artykułów, felietonów, newsów, to myślę że nie ma sensu, gdyż ich docelowe miejsce jest przecież na głównej stronie serwisu. Tutaj jedynie można podyskutować o ich treści i rozwijać wątek. Także zgodnie z pomysłem, dołączam nowy dział dający możliwość dyskusji na tematy naszych publikacji:

    http://forum.hack.pl/forumdisplay.php?f=52

    A jeśli chodzi Ci o to, czy mógłbyś pisać swoje opracowania i umieszczać je w serwisie, to szczegóły znajdziesz tutaj:

    http://forum.hack.pl/showthread.php?t=39.
    Pozdrawiam,
    Paweł Jabłoński

  7. #17

    Domyślnie

    Witam.
    Dokładnie chodziło mi o drugi punk.

    W wolnej chwili trzeba będzie się wykazać

    Pozdrawiam.

  8. #18

    Domyślnie

    Konferencja Naukowa SecureCon 2006
    Autor: Patryk Krawaczyński Data: 13.06.2006, 10:09

    To pierwsza osoba, która nadesłała do nas informację. Efekt widać na głównej

    Także zachęcam do współpracy.
    Pozdrawiam,
    Paweł Jabłoński

  9. #19
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    KrakóW
    Postów
    1

    Domyślnie

    Niewiem co otym myślicie,ale myśle że lepszym usprawnieniem strony będzie utworzenie katalogów w bugtraq.żeby nie powstał taki burdel(na kółeczkach jaki jest na cc)np stworzyc osoby katalog z phpbb,jportal,internet explorer,apache itp

  10. #20

    Lightbulb Java

    Tak sobie pomyślałem, że może lepiej by było, gdyby posty dotyczące języka/technologii Java trafiały na forum C/C++. Teraz jest tak, że mamy forum C/C++ (Wszystko związane z językiem programowania C/C++/C#) oraz forum PHP/CGI/ASP/JSP/J2EE (to drugie w dziale Webastering), a przecież J2EE to kawał technologi, której JSP jest tylko niewielkim fragmentem. Sama Java ma więcej wspólnego z C++ niż z webmasteringiem. Jeśli posty dotyczące C# będą trafiać na forum C/C++, to chyba podobnie mogło by być w przypadku Javy (SE, EE, ME...). Przynajmniej tak mi się wydaje...

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj