Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: haslo przy starcie

  1. #1

    Domyślnie haslo przy starcie

    witam, wiec mam maly problem wie ktos moze jak przez podpiecie dysku twardego do innego komputera i usunac haslo jakie jest na systemie poniewaz zapomnialem a probowalem dzis u kolegi podpiac dysk i byly takie foldery jak users lub nawet windows czy 32. potrzebuje usunac haslo to przy starcie komputera wylacznie tylko po przez dysk podpiety do innego komputera. blagam pomocy wyczytalem tez na forum z mozna zmuenic haslo w folderze windows32/sam « nazwa pliku tylko jak taki plik otworzyc :/
    Ostatnio edytowane przez pumcio : 04-24-2014 - 00:53 Powód: info

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Po twoim opisie wnioskuje, że system to windows. Ale jeśli mamy tobie pomóc, to jeszcze musimy wiedzieć jaki dokładnie windows. Jesteśmy informatykami, a nie jasnowidzami.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Orb Zobacz post
    Po twoim opisie wnioskuje, że system to windows. Ale jeśli mamy tobie pomóc, to jeszcze musimy wiedzieć jaki dokładnie windows. Jesteśmy informatykami, a nie jasnowidzami.
    windows vista home premium.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał pumcio Zobacz post
    windows vista home premium.
    Ja to robię przy pomocy chntpw, narzędzie w bt którego trzymam na pendrive. Oczywiście są narzędzia pod windowsa, hirensboot ma takie narzędzia.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja również bawiłem się tym programem chntpw ale niestety na windows vista starter nie udało mi się odzyskać hasła program się wysypał i nic nie wskórałem. Macie jakieś inne sposoby na odzyskanie hasła bądź go zdjęcie ?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Terrenzo Zobacz post
    Ja również bawiłem się tym programem chntpw ale niestety na windows vista starter nie udało mi się odzyskać hasła program się wysypał i nic nie wskórałem. Macie jakieś inne sposoby na odzyskanie hasła bądź go zdjęcie ?
    się wysypał... i co poddałeś się? przeczytałeś błąd? pomyślałeś co się wydarzyło i jak to rozwiązać? korzystałem z tego programu na kliku systemach zarówno x86 jak x64 i problem miałem tylko czasami z podaniem id użytkownika ale rozwiązanie jest.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj