Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 20

Temat: Wgrywanie shella na pbpBB by przemo

  1. #1

    Domyślnie Wgrywanie shella na pbpBB by przemo

    Witajcie.

    Generalnie problem mam taki, że pewna osoba niewłaściwie wykorzystała mój styl z forum (phpbb przema). Problem generalnie jest taki, że chcę gościa "ukarać" za plagiat, więc nie traktujcie mnie jak gimbusa chcącego się włamać koledze na naszą klase

    Z tego co ustaliłem forum nie ma praktycznie żadnych dodatkowych zabezpieczeń, nawet install.php nie usunął. Próbowałem wgrać shell'a przez załączniki, awatary, sygnaturki, ale nic z tego (nie akceptuje plików php). Próbowałem Data Tamperem, to samo. Próbowałem modyfikować rozszerzenie shella żeby oszukać forum - też nic. Czy istnieje jakaś metoda żeby wgrać tego shella (wso.php) na jego serwer ?

    To na prawde ważne, bo przez niego moja serwerownia pada...

  2. #2

    Domyślnie

    jak go używa? sam zrobiłeś ten styl forum czy po prostu wpisałeś np "Style phpbb przema download" i akurat ktoś ma ten sam styl? :<

  3. #3

    Domyślnie

    No generalnie sytuacja jest taka, że przerobiłem sobie styl (dość mocno), miałem plan prowadzenia serwerowni CS'a z pewnym gościem, który mnie "wydymał" (wziął styl, zmienił jeden wyraz i wykupił taką domene). Rozreklamował swoją serwerownie, a moja przez to upada bo w google jego serwerownia jest wyżej -.-

    Dobra, nieważne. Podpowie ktoś jak wgrać tego shell'a ? Wydaje mi się że próbowałem już chyba wszystkiego, nawet google nie wie co robić.
    Ostatnio edytowane przez sebxx4 : 02-07-2013 - 19:48

  4. #4

    Domyślnie

    Let me google that for you prosz... nawet masz filmik chyba a i gdzie było napisane ze tylko ty masz prawa do stylu? :< napisałeś? jak co to pisz tu a może (na pewno) ktoś lepszy ci pomoże

  5. #5

    Domyślnie

    Tak, i wszystko świeci się na fioletowo...

    Zapomniałem dodać że nie mam dostępu do PA. Tak to już dawno ustawiłbym akceptowanie plików php i koleś miałby lipe

    Co do podpisania stylu to czy muszę tłumaczyć "zaufanej" osobie że to mój styl i nie może od tak po prostu go sobie skopiować i postawić własną serwerownie ? A ogólnie w stopce dodałem że zakaz kopiowania.

    Kolego jeśli robiłeś to już kiedyś to pomóż Ciebie kosztowałoby to kilka minut klikania, a mnie straty kosztują realne pieniądze (na razie jeszcze niewiele, ale mam coraz mniej adminów i musze dopłacać do serwerów)...
    Ostatnio edytowane przez sebxx4 : 02-07-2013 - 19:34

  6. #6

    Domyślnie

    nie pomoge ci bo nie wiem :< dopiero zaczynam w C++ wiec lipa :< sorry nie bij a i jedno pytanie, jak sie nazywa twoja serwerownia? podaj link jak możesz i link do strony tego "przyjaciela"

  7. #7

    Domyślnie

    Tak więc:

    Moje forum:
    Sie Skill-Town.pl :: Strona Gwna

    Forum tej łajzy:
    Skill-City.pl - Nowa Era Counter-Strike 1.6 :: Strona Główna

    Jak widzisz styl ten sam, moje forum jest bardziej przejżyste, on ma inne logo. Pozatym to samo. I teraz jeszcze koleś chce je sprzedać -.-
    Ostatnio edytowane przez sebxx4 : 02-07-2013 - 19:48

  8. #8

    Domyślnie

    Nie wgrasz shella jeśli nie znajdziesz błędu w jakimś ze skryptów
    Strona oparta jest na PHPBB by Przemo, które oparte jest na (jak sama nazwa wskazuje) PHPBB, a PHPBB lubi być dziurawe
    Dodatkowo możesz spróbować z ich cPanelem (wersja 11)
    A co do Przema mogłeś dać mu do wgrania zbackdoorowaną wersję

  9. #9

    Domyślnie

    więc masz promyk nadziei

  10. #10

    Domyślnie

    Tak mi mów, bo ja wiem o co chodzi Z drugiej strony każdy kiedyś zaczynał

    Koleś miał dostęp do FTP, skopiował sobie zwyczajnie styl...

    Podobno na przemie można wykonać SQLi żeby wynieść hasło admina. To by w zupełności wystarczyło. Tylko jak wykonać taki atak na przemie ? Jakieś propozycje ? <błagalne spojrzenie>

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj