Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Potrzebuje wlamac sie na pewne konto Gadu-Gadu BARDZO PROSZE O POMOC Z GORY DZIEKUJE

  1. #1

    Domyślnie Potrzebuje wlamac sie na pewne konto Gadu-Gadu BARDZO PROSZE O POMOC Z GORY DZIEKUJE

    Witam , mam problem siedzie już 3 dzień i 3 noc w poszukiwaniu skutecznego sposobu włamania się na konto gadu gadu pewnej osoby nie będę przedstawiał swojej historii tak jak większość ludzi na forach . Prosił bym o konkretne i poważne odpowiedzi na moja prośbę . Spam jest zbędny w tym poście . Niestety jestem nowicjuszem w tej dziedzinie i potrzebuje pomocy doświadczonej osoby . Z góry bardzo dziękuje za każda pomoc .

  2. #2

    Domyślnie Bardzo proszę o jakaś pomoc . Bardzo ważne to jest dla mnie , odwdzięczę się napewno

    Albo jakis kaylogger cos w stylu ,, Visual Shock Keylogger 3.0 " Tylko działające bo z powyżej wymienionym kayloggerem męczyłem się dobre +72 godziny i 0 efekty stracony czas . Jeśli ktoś potrafił by mi pomóc a nie chce się udzielać na forach albo chciał by poznać przyczynę mojego problemu proszę o kontakt gg XXXXXXXX ( Pisać nawet jak niedostępny ,ODEZWĘ SIĘ NIEZWŁOCZNIE)
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 01-26-2013 - 11:25


Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj