Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Czy da sie włamac do linuxa ?

  1. #1

    Smile Czy da sie włamac do linuxa ?

    Zawsze zastanawiało mnie pytanie.. Czy da sie obejsc linux-a, włamac sie ? Jak myślicie czy jest na to sposób ?

  2. #2

    Domyślnie

    Oczywiście ze jest, linux nie jest doskonały ale na pewno o wiele bezpieczniejszy od windy.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  3. #3

    Domyślnie

    Że bezpieczniejszy to napewno, ale mi chodzi o sposób ale pewnie nie tak prosto jak w windowsie.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Zainstaluj sobie linuksa i sie pobaw - zabezpiecz najlepiej jak umiesz a pozniej z drugiego kompa sie wlamuj... Odpowiedz na twoje pytanie bedzie wielkosci co najmniej encyklopedii PWN przy czym wiekszosc 'receptur' nie zadziala bo ludzie znaja te triki i maja zabezpieczone serwery

    Czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj. Tego sie nie nauczysz w jedno popoludnie... Ja siedze w serwerach od ponad 10 lat i nadal twierdze ze malo wiem (choc firma w ktorej pracuje najwidoczniej uwaza inaczej, ale mi jest ciagle malo)...

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    a święte słowa tqm święte slowa natomiast co do zdania
    Cytat Napisał zbusiu
    Że bezpieczniejszy to napewno
    to ja powiem ze napewno to można tylko stwierdzić ze zależy to od administratora
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Podobne wątki

  1. virus na winde i linuxa !
    By blackicenavarro in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 07-05-2006, 12:59

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj