Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 12

Temat: wszystkie wpisane hasła win 7

  1. #1

    Domyślnie wszystkie wpisane hasła win 7

    Cześć
    mam taki problem otóż mój pan od informatyki może znać każde hasło wpisane w przeglądarkę jak tego dokonał
    ps. nie mamy serwera a informatyk sprawdza przez laptop na którym był wpisane hasło
    pps. widziałem konsole cmd

  2. #2

    Domyślnie

    nikt nie wie

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Wie praktycznie każdy, ale nikomu nie chce się fatygować i objaśniać rzecz tak banalną, że wystarczy chwila googlowania. Większość ludzi tak jak i między innymi ja siedzi i całymi dniami googluje ucząc się różnych rzeczy i szlag ich trafia tak samo jak mnie, kiedy ktoś zadaje durne pytania zanim chociaż spróbuje samemu na nie odpowiedzieć.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

  4. #4

    Domyślnie

    no właśnie googlowałem i nic nie znalazłem dlatego napisałem ten post

  5. #5

    Domyślnie

    tak trudno napisać ?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobrydiler Zobacz post
    tak trudno napisać ?
    Z tego co napisałeś w pierwszym poście ciężko jest mi wywnioskować z czego korzysta twój informatyk. To może być wiele różnych narzędzi wliczając własne. Orb jak widać wie, więc może będzie łaskawy i Ci powie. Może ja się przy okazji czegoś ciekawego dowiem.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Mazury
    Postów
    133

    Domyślnie

    Nie wie. Za to po po wpisaniu kilku fraz w google widzi całą masę narzędzi do wyciągania informacji zapisanych w przeglądarce. Pozostaje jedynie próbować, aż trafi się na działające.
    Jeśli zaś chce znać tą konkretną metodę, której używa nauczyciel, to musiałby chociaż podpatrzeć co wpisuje, to może ktoś zna narzędzie.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

  8. #8

    Domyślnie

    z tego co mówił to nie używa programów

  9. #9

    Domyślnie

    sory za ref ale wiem jaki to program keylogger revealer jak znaleźć gdzie jest na dysku ?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobrydiler Zobacz post
    sory za ref ale wiem jaki to program keylogger revealer jak znaleźć gdzie jest na dysku ?
    Znajdź kopię w internecie i sprawdź instalując go samemu.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj